Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 7 SP1'e bir adım daha

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Windows 7 SP1'e bir adım daha Empty
MesajKonu: Windows 7 SP1'e bir adım daha   Windows 7 SP1'e bir adım daha Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MS Windows 7 Service Pack 1 için yeni bir adım attı, gelecek yeni özelliker "biraz daha" netleşti...

Microsoft, Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 için çıkaracağı Service Pack 1'in beta sürümünü güncelledi. Geçtiğimiz haftanın sonunda yayınlanan güncellemeyle, Serive Pack 1'i test eden kullanıcıların eline yeni sürüm 7601.17077 geçti.

Microsoft'un açıklamasına göre Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 için servis paketleri 2011'in ilk çeyreğinde kullanıcıya ulaşacak. Ancak yine dolaşan dedikodulara göre, firmanın kesin bir tarih vermemesi, iki ürün için de servis paketlerinin belirtilen tarihlerden daha önce çıkacağının göstergesi olabileceği söyleniyor.

SP 1'in içindekilere gelirsek, kullanıcıları bekleyen ufak güvenlik güncellemeleri ve düzeltmeler dışında, bir de RemoteFX denilen yeni özellik getirilecek. Bu özellik için uzak masaüstünün grafik özellikleri de bir hayli üstün hali diyebiliriz.

Ayrıca Server 2008 SP1 için Hyper V kullanan bilgisayarlara da Microsoft, Dinamik Hafıza özelliğini getiriyor.
https://bedava.canadian-forum.com

Windows 7 SP1'e bir adım daha
1 sayfadaki 1 sayfası