Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 8'den müthiş bir özellik daha!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Windows 8'den müthiş bir özellik daha! Empty
MesajKonu: Windows 8'den müthiş bir özellik daha!   Windows 8'den müthiş bir özellik daha! Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:24 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Windows 8'in ortaya çıkan yeni özelliği, Windows'la ilgili bildiklerinizi unutturacak kadar muhteşem.

Windows 8 2 yıl uzaklıkta olmasına karşın getireceği yeni özellikler konusunda dedikodular ve sızıntılar devam ediyor.

Microsoft'un yaptığı patent başvurularından birine dayanan ciddi bir iddiaya göre, Windows 8'in en önemli özelliklerinden birisi 'Direct Computing Experience' ismini taşıyor.

Bu özellik en iyi şu örnekle açıklanıyor, bir dizüstü bilgisayar sadece DVD takıp film izlemek için kullanıldığında bütün işletim sistemi açılıp sisteme yüklenilmiyor. Sadece gereken parçalar, işletim sistemi açısından kısıtlı ama medya oynatıcı olarak tam kapsamlı bir şekilde ekrana geliyor.

Kullanıcılar PC'lerini basit bir iş için açtıklarında sadece o işi başlatarak zamandan ve sistem kaynaklarından kazanabilecekler. PC bir sandbox mod'da çalışacak ve daha az enerji tüketecek. Bu da daha az beklemek, detaylarla uğraşmamak ve daha uzun pil ömrü demek oluyor. Belirli amaçlarla kullanımda daha odaklı bir kullanıcı tecrübesi sunulacak.
https://bedava.canadian-forum.com

Windows 8'den müthiş bir özellik daha!
1 sayfadaki 1 sayfası