Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Medical English Center İstanbul

YazarMesaj
dilokullari
Yeni Üye
Yeni Üye
dilokullari

Medical English Center İstanbul Empty
MesajKonu: Medical English Center İstanbul   Medical English Center İstanbul Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2013 2:37 pm

Website Adı: Medikal İngilizce Dil Okulu
Açılış Tarihi : 2013
İnternet Site Adresi: medicalenglishcenter.com
İçerik: Eğitim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eğitiminde büyük başarıya varmaktaki birincil faktörün öğretim görevlisi olduğunun farkındayız. Bundan yola çıkarak siz öğrencilerimize "[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]" için profesyonel, konusunda uzmanlaşmış elit eğitmenlerimizle, benzeri olmayan hizmet veriyoruz. İngilizce öğretmenlerimiz, yüksek okulların [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dallarından mezun, eğitmenlik pratiğine sahip Türkler ya da yabancı ülkelerdeki ünversitelerden mezun öğretmenlerdir. Pratik deneyime sahip eğitmenlerimizle sürekli olarak yapacağınız bire bir konuşma pratikleri sayesinde makul sürelerde akıcı İngilizce konuşursunuz.

Medical English Center İstanbul
1 sayfadaki 1 sayfası