Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Soruyu bil, Dilko English'ten dil kursu kazan!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Soruyu bil, Dilko English'ten dil kursu kazan! Empty
MesajKonu: Soruyu bil, Dilko English'ten dil kursu kazan!   Soruyu bil, Dilko English'ten dil kursu kazan! Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:05 pm

Sorumuzu doğru yanıtlayan bir kişiye ücretsiz dil kursu hediye ediyoruz. Yarışmaya katılan herkesi sürpriz indirimler bekliyor...

Formu doldurduktan sonra sorumuza doğru yanıt veren 3000. kişiye Dilko English Taksim'den 1 kur ücretsiz eğitim*,

Sonraki 4 kişiye % 65 indirimli eğitim ve sonraki 10 kişiye %50 indirimli eğitim*,

Yarışmaya katılan herkese % 25 indirimli eğitim* hediye ediyoruz.

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dilko English Taksim

Dilko English Taksim’de “Avrupa Birliği Akademik Standartları”na (Common European Framework) uygun olarak düzenlenmiş, 5 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Her kur 50 - 55 dakikalık 120 - 132 ders saatinden oluşmaktadır. Kur tamamlama süresi, tercih edilen programın ders yoğunluğuna göre değişmektedir.

Dilko Way metodu öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “İletişimsel Dil Öğretim Metodu”nu (Communicative Language Teaching Method) esas alır. Verilen eğitimlerde hedef, öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) eşit ölçüde geliştirmektir. Bu doğrultuda eğitimler, görsel ve işitsel teknolojik imkanlarla sentezlenerek öğrenciye sunulur.

YARIŞMA KURALLARI
*Formu doldurduktan sonra sorumuza doğru yanıt veren Dilko English Taksim'den

3000. kişiye 1 kur ücretsiz eğitim*,

Sonraki 4 kişiye % 65 indirimli eğitim*,

ve sonraki 10 kişiye %50 indirimli eğitim*,

Yarışmaya katılan : Herkese % 25 indirimli eğitim* hediye ediyoruz.

*Kampanya 31 Ağustos 2010 tarihine kadar geçerli olacaktır. İndirimli fiyatlara eğitimde kullanılacak kitap ve tüm materyal ücretleri dahildir.

*İndirim oranımız Dilko English Taksim'in belirlediği güncel fiyatlar üzerinden geçerli olacaktır.

*Kazanan yarışmacıların isimleri 7 Haziran Pazaretsi günü açıklanacak ve e-posta ile bilgilendirileceklerdir.

*Yarışmaya bir kişi sadece bir kez katılıp hediye kazanabilir.

*Kazanan yarışmacı kendisine gönderilen e-postaya 48 saat içinde cevap vermediği takdirde, hediye bir sonraki yarışmacıya verilir.
https://bedava.canadian-forum.com

Soruyu bil, Dilko English'ten dil kursu kazan!
1 sayfadaki 1 sayfası