Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 8'in temel özelliği!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Windows 8'in temel özelliği!  Empty
MesajKonu: Windows 8'in temel özelliği!    Windows 8'in temel özelliği!  Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:55 pm

Microsoft'un bir sonraki nesil işletim sistemi pek çok önemli farka sahip. En önemlisi ise...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Farklı donanımlarda aynı işletim sistemi ve uygulamalar

Microsoft Windows 8 hazırlıklarını sürdürüyor ve önemli özellikler vadediyor. Windows uygulamalarının lisanslarının farklı donanımlar üzerinde geçerli olması, çok hızlı sistem başlangıcı, gelişmiş güvenlik ve reset seçeneği dikkat çekiyor.

Elbette bütün bu yeni özellikler için 2012 yılında yeni nesil bilgisayarlar gerekecek. Peki masaüstü bilgisayar ölmüyor mu? Cevap Steve Jobs'a göre evet ama sektör analistlerine göre hayır. Masaüstü PC'ler halen evlerin ve iş yerlerinin rahat, güvenilir ve hesaplı birincil tercihi olmayı sürdürüyor. Herkes yanında bilgisayar taşıyıp durmak istemiyor.

Ancak taşınabilir cihazların devrinin tam gaz sürdüğü de bir gerçek. İşte bu yüzden Microsoft'un Windows 8'de sadece masaüstü bilgisayarları değil, dizüstü ve netbookları da düşüneceği, mobil platform ile güçlü senkronizasyon sağlayacağı ortada. Office 365'te gösterilen anlayış, yani her yerden erişebilme imkanı Windows 8'in de temeli olacak.
https://bedava.canadian-forum.com

Windows 8'in temel özelliği!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?
» Temel Ölünce..
» Mintan Almayan Temel
» Lamba Cini ve Temel
» Lamba Cini ve TemeL