Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak? Empty
MesajKonu: Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?   Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:05 pm

Windows 8 yeni Vista olur mu?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Windows 8 hazırlıkları...

Windows'u bekleyen gizli tehlike: Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?

Microsoft'un Windows 7 başarısı Steve Ballmer'ın açıklamasına göre yüzde 94 ile inanılmaz bir müşteri memnuniyeti oldu.

Ancak yazılım dünyası devamlı değişiyor ve kaçınılmaz olarak bu işletim sisteminden sonra yeni bir Windows gelecek. Windows 8'in 2012'de gelmesi bekleniyor. Hakkındaki sızıntılar henüz oldukça kısıtlı.

Ortaya çıkan özellikler arasında hızlı açılış süresi, uygulama mağazası ve farklı donanımlarda aynı masaüstünde çalışmayı sürdürebilmek yer alıyor.

Windows Vista'nın kötü ününü silmek zor oldu ama şimdi daha zoru, tüketicilerin son derece memnun olduğu bir işletim sisteminden sonra, onları bir yenisine geçişe ikna etmek.

Steve Ballmer'ın konuşması

Performans ve güvenlik geliştirmeleri zaten her sürümde olan özellikler. Şimdi mesele tüketicilere farklı ve somut sebepler verebilmekte yatıyor.

PC satışlarını coşturan Windows 7 sonrasında donanım üreticileri de, yatırımcılar da Microsoft'a güveniyor. Steve Ballmer Microsoft Finansal Analiz Toplantısı'nda yaptığı konuşmada "Windows 7 ile yaptığı dev işi tekrar edebilecek, çok güçlü yeteneklere sahip bir takım kurduk. Ben bir yatırımcı olarak bunu düşünmeniz gerektiğini düşünüyorum." dedi.

Bill Gates, Bach ve Allard gibi önemli isimleri yitiren ve yönetiminde önemli değişiklikler yaşanan Microsoft, Windows 8 için hem ekibini, hem yatırımcılarını yani bütün güçlerini bir araya topluyor. Bakalım bu çabalar, Windows 8'in yeni bir Vista faciası olmasını önleyebilecek mi? Yoksa Windows 7 de, XP gibi ölümsüz bir işletim sistemi olarak kalacak mı?
https://bedava.canadian-forum.com

Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Transformers Yıldızı Kim Olacak?
» Yeni Fermi Nasıl Olacak?
» Windows 8'in yeni güncelleme ekranı da sızdı!
» Windows 7'den yeni bir rekor!
» Windows 8 yeni detaylar