Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Steve Ballmer,Windows 8'den İlk Defa Konuşabilir ?

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Steve Ballmer,Windows 8'den İlk Defa Konuşabilir ? Empty
MesajKonu: Steve Ballmer,Windows 8'den İlk Defa Konuşabilir ?   Steve Ballmer,Windows 8'den İlk Defa Konuşabilir ? Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:15 pm

Windows 8 , CES 'de Cevaplarını Bulabilir...

Dünyanın en büyük uluslararası elektronik tüketici fuarı olarak bilinen CES , ( Consumer Electronics Show ) yeni yılın ilk haftasında ( 6-9 Ocak ) günahlar şehri ABD 'nin Las Vegas kentinde gerçekleştirilecek.

Fuarın sunucusu son yıllarda olduğu gibi yine Gary Shapiro tarafından yapılacak, ve bu yılda Microsoft'un CEO'su Steve BALLMER fuarın açılış konuşmasını yapacak.

Ballmer , Windows 7 işletim sistemli tabletleri tanıtacak genel olarak , fakat herkesin merakla cevabını beklediği Microsoft'un gelecekteki işletim sistemi Windows 8 hakkında bazı başlangıç bilgileri vereceğide iddialar arasında. Bu konuda net bir bilgi olmasada, New York Times ve fuarın organizasyoncuları tarafından gündeme getirildi.

Steve Ballmer'ın , Windows 7 - Office 2010 da yakalanan başarıların arkasında yatan sır perdesinide aralayacak , ve Microsoft'un çok güvendiği yeni tarayıcı İnternet Explorer 9 un final sürümündeki tüm yeniliklerde, İnternet Explorer takımının baş mühendisleri tarafından fuardaki ziyaretçiler ile birlikte, internet üzerinden tüm dünyaya sergilenecek.
https://bedava.canadian-forum.com

Steve Ballmer,Windows 8'den İlk Defa Konuşabilir ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 8
» Windows 7 SP1
» Steve Jobs Google'a sataştı!
» Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?
» Windows 8'in Windows 7'ye zararı!