Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İsyan ettiren oyun

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

İsyan ettiren oyun Empty
MesajKonu: İsyan ettiren oyun   İsyan ettiren oyun Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 9:16 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Belki de dünyada ilk kez oluyor: Bu oyunu satın alanlar birleşip paralarını geri istiyor.

Call of Duty: Black Ops bir yandan satış rekorları kırarken, diğer yandan oyundan yakınanların sayısı giderek artıyor. Oyunun PS3 sürümünün sahipleri, paralarının iadesini isteyen bir çevrim içi dilekçe imzalamaya başladılar.

Oyuncular, COD: Black Ops'un PS3 sürümünün, Xbox 360 sürümüne göre daha kötü grafiklere ve daha az özelliğe sahip olmasından yakınırken, oyunun söz verilen özellikleri de barındırmadığını iddia ediyorlar.

James adındaki bir oyuncu ise şunları söylüyor: "PS3'deki Black Ops tam bir karmaşa. Oyun teknik sorunlarla dolu ve oynamam mümkün olmuyor. Hatalar nedeniyle online odalardan düşüyorum, bağlantım kesiliyor. Frame rate konusunu ise hiç açmıyorum."

Dilekçe, 24 saat içinde 2.000 kullanıcı tarafından imzalandı. Activison'un ise bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.
https://bedava.canadian-forum.com

İsyan ettiren oyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tek Link Dev Oyun Arşivi - Birsürü Oyun
» Avcılar'da pazarda isyan
» Popüler site Digg'de isyan var
» Google genç kadını isyan ettirdi
» İlk ve tek oyun kanalı!