Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avcılar'da pazarda isyan

2 posters
YazarMesaj
Static
GOLD Üye
GOLD Üye
Static

Avcılar'da pazarda isyan Empty
MesajKonu: Avcılar'da pazarda isyan   Avcılar'da pazarda isyan Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:50 pm

Yerlerinin ellerinden alınmasını protesto etmek için Avcılar Belediyesi önündeki eylem yapan pazarcılarla zabıtalar arasında kavga çıktı. Sopa ve taşların da kullanıdığı kavgada, her iki taraftan yaralananlar oldu. Polis kavgaya müdahale etti. Bölgedeki gerginlik sona erdi.

Avcılar'da pazarda isyan 0618135548Analog%20TV16

Avcılar'da pazarda isyan 0618135552Analog%20TV16

Öfkeli pazarcılar, ‘Bunları da alın’ diyerek ellerindeki sebze ve meyveleri bir anda caddenin ortasına boşaltmaya başladı.

Avcılar Belediyesi’nin önündeki cadde ise bir anda karıştı. Zabıta ve çevik kuvvet ekipleri öfkeli kalabalığa müdahale etti.

Pazarcılar ‘Başkan istifa’ ‘Burası Türkiye, İsrail değil’ sloganları attı. Olaylar sürerken, başından yaralanan bir pazarcı ‘Beni hastaneye götürün’ deyip yere yığıldı. Yaralı pazarcıya önce arkadaşları, ardından sağlık ekipleri müdahale etti.
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Avcılar'da pazarda isyan Empty
MesajKonu: Geri: Avcılar'da pazarda isyan   Avcılar'da pazarda isyan Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 9:49 pm

Zor gerçekten zor..

Ekmeğinin peşinde koşan insanlara her zaman hak vermek gerekir.
Zaten işsizlik tavan yapmış durumda siz neye dayanarak kısıtlama getiriyorsunuz anlamıyorum ki..!

Bu ülkede ben başımın çaresine bakayım diğerleri ne yaparsa yapsın diyenler ne zaman bitecek???
https://bedava.canadian-forum.com

Avcılar'da pazarda isyan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsyan ettiren oyun
» Popüler site Digg'de isyan var
» Google genç kadını isyan ettirdi