Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek Empty
MesajKonu: Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek   Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:03 am

B_aykal'a göre Türkiye bölünecek!

Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek. B_aykal, 'Evet' çıkarsa Türkiye'nin bölüneceğini iddia etti.

CHP Antalya Milletvekili Deniz B_aykal referanduma ilişkin iddialı bir açıklama yaptı. Referandumda 'Evet' kararı çıkarsa Türkiye'nin bölüneceğini savunan ******, 'Hayır' çıkarsa da iktidarın koltuğu terk edeceğini söyledi.

B_aykal, gazetecilerin "Antalya mitinginde konuşma yapıp yapmayacağı" sorusunu, "Konuşma yapmayı düşünmüyorum. Birlikte selamlayacağız, el ele, dayanışma içinde olduğumuzu topluma göstereceğiz" diye yanıtladı.

HAYIR ÇIKARSA İKTİDAR GİDER, EVET ÇIKARSA TÜRKİYE BÖLÜNÜR

B_aykal, referandum tahmininin sorulması üzerine de şunları kaydetti:

"Bu konularda tahmin yapmayı sevmem. Bu referandum maalesef Türkiye'yi çok derin bir bölünmeye sürükleyecek. Özellikle 'evet' çıkarsa Türkiye bölünecek. 'Evet' çıkarsa Türkiye bölünür. Çünkü insanların yarısı bu anayasayı istemiyor. Yarısı istemediği bir anayasanın altında yaşamak zorunda kalacak. Bu, ilk kez karşı karşıya kalacağımız bir olay. Çok üzüntü verici bir olay.

Yani 'hayır' çıkarsa ne olur? 'Hayır' çıkarsa iktidar gider, 'evet' çıkarsa Türkiye büyük sıkıntıya sürüklenir."
https://bedava.canadian-forum.com

Deniz B_aykal'ın referandum iddiası 'Evet'çileri köpürtecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevinç Kırmızıgül – Deniz
» Deniz Feneri'nde süpriz karar
» Deniz Akkaya'yı hiç böyle görmediniz!
» "Öcalan ile hükümet görüştü" iddiası sürüyor
» Türk mühendislerden 'insansız deniz aracı'