Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Android ve Windows XP

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Android ve Windows XP Empty
MesajKonu: Android ve Windows XP   Android ve Windows XP Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Acer: Bir kez daha Windows XP!

Windows XP şimdi de bu yeni bilgisayarda karşımıza çıkıyor; hem de yanına bir arkadaşını alarak...

Android ve Windows XP işletim sistemlerini bir arada görmek ister miydiniz? Cevabınız evet ise Acer, isteğinizi 380 dolarlık netbook ile gerçeğe dönüştürüyor.

Aspire One AOD255 netbook ana işletim sistemi olarak Windows XP kullanıyorken, bir yandan da kontrol panelinden Android'i de, çabuk açılabilir işletim sistemi seçeneği olarak kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Netbook, Intel Atom N450 mikro işlemci kullanıyor ve 10.1" ekranı bulunuyor. 1GM DDR2 bellek, 160 GB sabit diskle beraber Android ve Windows XP işletim sistemlerine sahip 380 dolarlık netbook kulağa hiç de fena gelmiyor.
https://bedava.canadian-forum.com

Android ve Windows XP
1 sayfadaki 1 sayfası