Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3d Studio Max Ordu Yapımı ve Yürüyüşü Görsel Egitim Seti

YazarMesaj
Sonsuzluğa
ForumdiziniSüperModeratör
ForumdiziniSüperModeratör
Sonsuzluğa

3d Studio Max Ordu Yapımı ve Yürüyüşü Görsel Egitim Seti Empty
MesajKonu: 3d Studio Max Ordu Yapımı ve Yürüyüşü Görsel Egitim Seti   3d Studio Max Ordu Yapımı ve Yürüyüşü Görsel Egitim Seti Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:04 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu egitim setiyle konumu ve animasyonu üzerinde tam bir denetime sahip 3d ordu asker Oluşturacaksınız.Heyecan verici bir set

Bildiğiniz gibi, parçacıkları düşünebiliriz hemen her şey yapmak için kullanılabilir. Bu eğitimde
sadece bir çok güzel yollarını parçacıkların çok çok hayatınızı kolaylaştırmak için kullanılabilecekyollara bir göz
atacağız. Tabii ki partiküller ile yapılan her şey bakmak mümkün olmayacak, fakat biz bir şey çok heyecan
verici 3d ordu oluşturacağız.Biz konumu ve animasyon üzerinde tam denetime sahip bir yürüyüş 3d ordu asker Oluşturacagız

HOTFİLE

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C++ Görsel Eğitim Seti
» Drupal Görsel Eğitim Seti
» Logo - Lks Görsel Eğitim Seti
» Flash CS4 Görsel Eğitim Seti
» Google Seo Görsel Eğitim Seti