Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Drupal Görsel Eğitim Seti

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Drupal Görsel Eğitim Seti Empty
MesajKonu: Drupal Görsel Eğitim Seti   Drupal Görsel Eğitim Seti Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 2:16 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Web Sitesi Olmayan Kalmasın
Drupal ile A'dan Z'ye Videolu Web Sitesi Kurulumu
Sitesini test etmek isteyene 15 günlük deneme hostingi*

Drupal, GPL lisansıyla dağıtılan, açık kaynak kodlu bir içerik yönetim platformudur. Drupal ve beraberindeki eklentileri kullanarak, kişisel blog sitelerinden şirket sitelerine, içeriği katılımcı kullanıcılar tarafından oluşturulan yeni nesil sosyal ağ sitelerine kadar çok çeşitli amaç ve ihtiyaçlara uygun siteler geliştirmeniz mümkündür.

Drupal, Dries Buytaert tarafından 2000li yılların başlarında bir forum sistemi olarak geliştirilmeye başlamış ve zaman içinde gelişerek güçlü ve esnek bir içerik yönetim platformu halini almıştır. Dries Buytaert, hala Drupal projesinin başındaki isim olmakla birlikte, geçtiğimiz yıl içinde 7 milyon dolarlık bir risk sermayesi kullanarak Acquia şirketini kurmuştur. Acquia, ticari Drupal hizmetleri sunarak Drupal'in gelişimine destek olmakta ve bir bakıma Drupal'in geleceğini güvene almaktadır.

Drupal ile ilgili resmi çalışmalar drupal.org sitesi üzerinden yürütülmektedir. drupal.org, 350bin civarı üyeye ve Drupal projesine ev sahipliği yapmasının yanı sıra, sayıları binlerle ifade edilen ve çok çeşitli özellikler sunan Drupal eklentilerini ve temalarını da barındırmaktadır. Drupal eklentileri, paylaşımı seven Drupal kullanıcıları tarafından geliştirilip karşılıksız olarak Drupal topluluğunun kullanımına sunulmaktadır. drupal.org sitesinde bulunan tüm eklenti ve temalar, Drupal projesinin kendisi gibi GPL lisansına sahiptir. Bu, tüm eklentilerin ücretsiz olarak sunulduğu anlamına gelmektedir.

Drupal, sunduğu esneklik sayesinde farklı ihtiyaçlara yönelik birçok projede kullanılmaktadır. Projelerinde Drupal'i tercih eden tanınmış isimler arasında DivX, NASA, NATO, Birleşmiş Milletler, Harvard Üniversitesi, Hillary Clinton, Ubuntu, Eclipse, Adobe, Electronic Arts (EA), Playboy, Greenpeace, AOL, Forbes, The Onion, Discovery Channel, BBC, FOX, Warner Bros, CBC, Yahoo, Novell, Sun Microsystems, MotoGP, FedEx, Nike, Second Life, Playstation, Sony, Universal Music, Britney Spears, Jennifer Lopez, Avril Lavigne, Metallica, Led Zeppelin, Ozzy Ousborne, MTV, Moby, Pink, R.E.M., Bob Dylan ve daha birçokları var.

Drupal Lulabot Görsel Eğitim Seti Ekran Görüntüleri

(Görüntüler 960x540 çözünürlükte 2 Part halinde ve *.mov uzantılıdır)

1. Drupal Kurulum Dosyaları

(24.04.2010 tarihli en güncel Drupal Sürümü (Sürüm 6.16 tr ve ing) En çok Kullanılan 50 Modül ile En çok kullanılan 30 Tema aynı pakette)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Artisteer 2.4.0.24559 Drupal Tema Yapım Programı

3. Drupal Lulabot Görsel Eğitim Videoları

1. Drupal Kurulum Dosyaları

(24.04.2010 tarihli en güncel Drupal Sürümü (Sürüm 6.16 tr ve ing) En çok Kullanılan 50 Modül ile En çok kullanılan 30 Tema aynı pakette)

2. Artisteer 2.4.0.24559 Drupal Tema Yapım Programı

3. Drupal Lulabot Görsel Eğitim Videoları

https://bedava.canadian-forum.com

Drupal Görsel Eğitim Seti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C++ Görsel Eğitim Seti
» Photoshop Görsel Eğitim Seti CBM