Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı!

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı! Empty
MesajKonu: Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı!   Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 12:23 am

Turkcell, 3G'nin Türkiye'deki 1. yılını tamamlamasına saatler kala Turkcell 3G abonelerinin sayısı 6 milyona ulaştı.

Geçtiğimiz yıl 30 Temmuz'da, 422 milyon Euro'luk A tipi lisans bedelini ödeyerek 3G ayrıcalığını Türkiye'ye yaşatmaya başlayan Turkcell, 6 milyonuncu abonesi ile yeni bir rekora imza attı

Turkcell, "en hızlı 3G" ve "en geniş 3G kapsama oranı"nın yanı sıra, 3G hizmeti sunmaya başladığı günden bu yana "en çok tercih edilen 3G operatörü" olma ünvanını da elinde bulunduruyor.

Turkcell'in 6 milyonuncu 3G abonesi, Turkcell 3G hizmetinden faydalanmaya karar vererek abonelik işlemi için 3G yazıp 2222'ye mesaj atan, 19 yaşındaki Ayşe Tekinbaş oldu

TL yüklemek için geldiği Turkcell İletişim Merkezi'nde, kendisini bekleyen sürprizle karşılaşan Tekinbaş, "TL yüklemek için Turkcell'e girdim ve 3G'li olmaya karar verdim. 6 milyonuncu 3G abonesi olduğumu o sırada öğrendim ve bir iPhone sahibi oldum. Bu beni çok mutlu etti, teşekkür ediyorum" dedi.

Turkcell 3G Aboneleri 6 Milyona Ulaştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BlackBerry 100 milyona ulaştı
» 4G abonesi 500 milyona dayandı
» Turkcell'den sosyal paylaşım platformu
» Turkcell'den 20 bin tl
» Turkcell, YGS sonuçları