Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Turkcell'den 20 bin tl

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Turkcell'den 20 bin tl Empty
MesajKonu: Turkcell'den 20 bin tl   Turkcell'den 20 bin tl Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 12:39 am

Turkcell, Türkiye’de geliştirilen mobil uygulama sayısını artırmak için “Uygulamalar Yarışıyor” mobil uygulama yarışması düzenliyor.

Yarışmacılar, başta finansal işlemler, mobil sağlık, uzaktan eğitim, lokasyon tabanlı uygulamalar ve sosyal paylaşım sitelerindeki iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uygulama alanları olmak üzere, çeşitli kategorilerde yetenek ve becerilerini sergileyebilecek.

Yaratıcı beyinler Uygulamalar Yarışıyor'da uygulama platformu olarak Android, BlackBerry, iPhone, Java, Symbian ve Windows Mobile'dan herhangi birini seçebilecek.

Uygulamalar Yarışıyor'dan ödül yağmuru!

Jürinin bilişim ve iletişim dünyasının önde gelen isimlerinden oluşacağı yarışmada birinciye 20 bin TL, ikinciye 10 bin TL ve üçüncüye de 5 bin TL para ödülü verilecek. Sağlık kategorisindeki en iyi 2 uygulamaya 5 bin TL, Eğitim, Finans, Lokasyon, Sosyal Paylaşım kategorilerindeki finalistlere de sürpriz cep telefonu ödülleri verilecek

Turkcell'den 20 bin tl Uygulamalar_yarisiyor1272293732

Yaratıcı fikirlerini milyonlarca kişiye ulaştırmak isteyenler Uygulamalar Yarışıyor'a 30 Haziran 2010 tarihine kadar başvurabiliyor

Aynı zamanda girişimci öğrencilerin de desteklenmesini sağlayan yarışmada, burs ve eğitim imkânı da yer alıyor. Mobinex Smartface Designer ile geliştirilmiş uygulamalar arasından seçilecek en iyi uygulama da BlackBerry 9700 Onyx marka cep telefonu ile ödüllendirilecek.

Kazananlar Uygulama Dükkânı üzerinden tanıtım imkânına da kavuşacak.

Temmuz ayında sonuçlanacak Uygulamalar Yarışıyor ile ilgili detaylı bilgi ve katılım şartlarına [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden ulaşılabiliyor.

Turkcell'den 20 bin tl
1 sayfadaki 1 sayfası