Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 7 SP1 Beta

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Windows 7 SP1 Beta Empty
MesajKonu: Windows 7 SP1 Beta   Windows 7 SP1 Beta Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:33 pm

Microsoft, başarılı işletim sistemi Windows 7 için geliştirdiği servis paketinin ilk versiyonunun betasını internette yayınladı! Windows 7 Service Pack 1'i denemek isteyenler buraya!

Bilgisayarlarında Windows 7 işletim sistemini kullanan ve Microsoft'un yayınlayacağı Windows 7 Service Pack 1'i merakla bekleyen kullanıcılar için sevindirici haberlerimiz var: Microsoft, Windows 7 için geliştirdiği Service Pack 1'in betasını internette yayınladı!

Windows 7 Service Pack 1 Public Beta olarak bulunan betayı şu adresten temin edebilirsiniz: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Microsoft'un Windows ve Windows Live Grubu Başkan Yardımcısı Tami Reller, Washington'da düzenlenen WPC, yani Dünya Çapında Ortaklık Konferansı'nda yaptığı açıklamada Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1 servis paketlerinde büyük ilerlemeler kaydettiklerini, bunun yanında Windows 7 Service Pack 1 Public Beta'yı artık yayınlamakta bir engel görmediklerini söyledi.

Tami Reller'ın Washington'da gerçekleştirdiği bu konuşmanın akabinde ise Windows 7 Service Pack 1 Public Beta, Microsoft'un resmi sitesine eklendi ve indirilmeye uygun adresi tüm dünyaya yayıldı.

Windows 7 Service Pack 1 Public Beta'yı indirmek için buraya tıklayın
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Windows 7 SP1 Beta
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Live Essentials Offical Beta
» Windows 7 yeni XP'yse, Windows 8 ne olacak?
» Windows 8'in Windows 7'ye zararı!
» StarCraft II Beta
» Firefox 4 Beta 1