Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Taciz etti, diz çöküp özür diledi

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Taciz etti, diz çöküp özür diledi Empty
MesajKonu: Taciz etti, diz çöküp özür diledi   Taciz etti, diz çöküp özür diledi Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:06 pm

Taciz etti, diz çöküp özür diledi 522965_detay

İngiliz turistlere elle tacizde bulundu, affedilmeyince gözaltına alındı.

İki İngiliz turiste elle tacizde bulunan ve yakalandıktan sonra diz çöküp İngilizce özür dileyen genç, affedilmeyince gözaltına alındı. Taciz karşısında şok olan İngiliz turistler ise, önce çevreden yardım istedi ardından, cep telefonuyla olayı yakınlarına anlattı.

Taksim Meydanı'nda dün akşam saatlerinde meydana gelen olay şöyle gelişti: Taksim Atatürk Anı çevresindeki yeşil alanda oturan İngiltere vatandaşı iki kadın turist, yoldan geçen Tolga Ö.'nün(18) tacizine uğradı. Yanlarına gittiği turistleri önce sözle taciz eden genç, daha sonra tacizine elle devam etti. Uğradığı tacizin şokuyla bağırmaya başlayan İngiliz turist, çevredeki vatandaşlardan da yardım istedi. Taciz karşısında şok olan İngiliz turistler, önce çevreden yardım istedi, ardından cep telefonuyla olayı yakınlarına anlattı. Yakalanacağını anlayan tacizci ise yaya olarak kaçmaya başladı. Bu sırada caddeden geçen trafik ekipleri, vatandaşlarında uyarısıyla genci kıskıvrak yakaladı. Polis aracına bindirilen genç, daha sonra olay yerindeki İngiliz turistlerin yanına götürüldü.

Tacizci genç, trafik ekipleri tarafından asayiş ekiplerine teslim edilmesi için araçtan indirildi. Bu sırada taciz ettiği sarı saçlı turiste yönelen genç, yarım İngilizcesiyle; 'lütfen beni affet' dedi. Tacize uğrayan turistin başını sallayarak reddettiği genç, bu kez herkesi şaşırtan bir davranış sergiledi. Çevredeki vatandaşların ve polisin şaşkın bakışları arasında ellerini birleştirip dizleri üzerine çöken genç, İngilizce'de 'lütfen' anlamına gelen 'please' diyerek son bir kez daha af diledi. Yine reddedilen tacizci, ekip otomobiline, mağdur turistler ise diğer araca bindirilerek Taksim Polis Merkezi'ne götürdü.

Olaya tanık olan bazı vatandaşlar, "Geldi ve kadının göğüslerini sıktı daha sonra kaçtı. Arabadan indirin de herkese rezil olsun" diyerek olaya tepki gösterdiler.
https://bedava.canadian-forum.com

Taciz etti, diz çöküp özür diledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başbakan'dan taciz genelgesi
» Üç kadından ikisinin taciz edildiği başkent
» Erdoğan Öcalan'ı tehdit etti mi?
» İran'a özür Türkiye'ye mayın
» ABD'de 4 banka daha iflas etti