Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayvan Barınağı

3 posters
YazarMesaj
JuLiDe
GOLD Üye
GOLD Üye
JuLiDe

Hayvan Barınağı Empty
MesajKonu: Hayvan Barınağı   Hayvan Barınağı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:51 pm

Bu site size köpek veya kedi edinme fırsatı sunuyor... Smile Tabii şartları var. Onların bilgilerini orada bulabilirsiniz. Hayvanlara yardım yapabilirsiniz mesela Smile Sitenin diğer bölümlerinden de yararlanabilirsiniz. Buyurun arkadaşlar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] barınağın sitesi sizi bekliyor. Smile
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Hayvan Barınağı Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan Barınağı   Hayvan Barınağı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:06 pm

Bu tip hayvan barınaklarında petshoplarda aranılan cins köpekler bulunabiliyor.
Ben istiyorum ki insanlar eğer hayvan basleyeceklerse kendilerine ihtiyacı olan hayvanları alıp beslemelidirler. Çoğu zaman görüyorum ki insanlar belli türler belli hayvanlar üzerinde yoğunlaşmış durumda..

Köpek, kedi vs almadan önce mutlaka barınaklara uğrayın.
https://bedava.canadian-forum.com
JuLiDe
GOLD Üye
GOLD Üye
JuLiDe

Hayvan Barınağı Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan Barınağı   Hayvan Barınağı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:17 pm

Katılıyorum Smile Yaşadığımız yerlerde mutlaka bir barınak oluyor genellikle... Oralardan hayvan edinsek ne güzel olur. Ama malesef safkan tutkusudur almış başını gidiyor...
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Hayvan Barınağı Empty
MesajKonu: Geri: Hayvan Barınağı   Hayvan Barınağı Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 12:35 am

güzel bir tanıtım teşekkür

Hayvan Barınağı
1 sayfadaki 1 sayfası