Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar

2 posters
YazarMesaj
ssyazilim
Yeni Üye
Yeni Üye
ssyazilim

weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar Empty
MesajKonu: weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar   weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2015 6:55 pm

weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar Logo

Web Portal : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Weeb Akademi 5 yılı aşan Eğitim faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli öğrencileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Eğitim konusunda yanınızda olan uzman kadroya sahip olan Dershanemiz;
Temel bilgisayar eğitimleri, ofis programları, Autocad ve CAD çizim programları, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Design 3d Görsel Tasarım programları solid works Web tasarım ve grafik tasarım eğitimleriyle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir.
Weeb Akademi çağdaş, yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, günün gereklerine ayak uyduran, kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir eğitim kurumudur.
Butik bir dershane olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede eğitim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Matric otomasyonu kendi bünyesinden geliştirmiş eğitim alanında Türkiye'nin en iyi öğrenci ve dershane yönetim sistemi haline getirmiştir.
İstanbul/pendik ve Kadıköy de bulunan merkez eğitim binamız bilgi teknolojileri eğitimlerine uygun dizayn edilmiş 200 kişilik bir kapasiteye sahiptir, çok yakında franchise sistemiyle Weeb Akademi kalitesinde eğitim tüm Türkiye de hizmet vermeye başlayacaktır. Weeb Akademi Weeb Group Kuruluşudur.
Weeb Akademi 01.10.2014 Tarihi itibariyle İstanbul / Kadıköy şubesiyle de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Sertifika Alıcakmıyım ?

— Evet, Eğitimlerin Sonunda En Az 1 Adet Sertifika Veriyoruz.
Aldığınız eğitimle ilgili weebakademi - ihtiyaç akademi sertifikası almaya hak kazanıyorsunuz. M.E.B. Onaylı programlarda (bilgisayar işletmenlik Sertifikası) M.E.B. Onaylı sertifika sahibi olursunuz. Özel eğitim aldığınızda Kurum ve M.E.B Onaylı 2 adet sertifikaya sahip olursunuz.

Eğitimlere Katılmak İçin Bir Koşul Var mı ?

— Hayır Herhangi Bir Koşulumuz Yok
Eğitim almak istediğiniz bölümle ilgili daha önce bir eğitim almadıysanız eğitim danışmanlarımız size başlangıç eğitimlerini önericektir.

Eğitim Süresi Ne Kadar ?

— Eğitim Süreleri Eğitim Almak İstediğiniz Alana Göre Değişiklik Gösterebilir.
Eğitim sürelerimizin her alan ve branş için standart bir süresi yoktur. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2 ay sürebilirken [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 6 ay kadar sürebilmektedir. Hafta içi ve Hafta sonu grublarımızda haftada yapılan ders saat sayısı değiştiği için değişiklik gösterebilir. Bu süreye resmi bayramlar ve diğer tatil günleri dahil değildir.

Eğitim Ücretleri ve Özel Eğitimler Nedir ?

— Eğitim ücretleri eğitim aldığınız alanda yapılacak ders saati üzerinden hesablanır.

Grub eğitimleri özel eğitimlere göre fiyat konusunda daha uygundur, özel eğitimler birebir olarak kursiyerimize uygun saatlerde yapılmaktadır. Grub eğitimlerinde çeşitli zamanlarda ve toplu olarak geldiğinizde özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

MesajKonu: Geri: weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar   weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2015 8:43 pm

Teşekkürler taşındı
https://bedava.canadian-forum.com
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

MesajKonu: Geri: weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar   weebakademi - Bilgisayar Destekli Sertifikalı Kurslar Icon_minitimeC.tesi Tem. 01, 2017 8:44 pm

Bilgisayar İşletmenlik Kursu
Ofis Programları Kursu
İleri Excel Kursu
İşe Başlama Eğitimleri
Autocad Kursu
3Ds Max Kursu
Solidworks Kursu
Cad Cam Kursu
Teknik Resim Kursu
Catia Kursu
Photoshop Kursu
Illustrator Kursu