Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion

2 posters
YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
MesajKonu: En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion   En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 10:17 pm

Efsane oyun serisi yine göz kamaştırıyor...

Efsane oyun serisinin uzun süredir merakla beklenen yeni oyunu için ilk tanıtım videosu burada...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Uzun zamandır beklenen tanıtım ortaya çıktı
Elder Scrolls IV: Oblivion, bir çoğumuz için en iyi RPG oyunlarından biriydi. 11 Kasım'da yeni Elder Scrolls'u ortaya çıkarmaya hazırlanan Bethesda ise bu videoya bakacak olursak bizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Uzun süredir beklenen Elder Scrolls V: Skyrim'in tanıtım filmi, etkileyici görsellere, tamaman üç boyutlu bir yapıya sahip grafiklere, gerçekçi dövüş sahnelerine ve inanılmaz bir atmosfere sahip. 2 dakika 54 saniyelik bu videoyu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak CHIP Online üzerinden seyredebilirsiniz.

İşte Elder Scrolls V: Skyrim'in muhteşem tanıtımı! Videomuzda seyredin, beklemeye değer mi siz karar verin!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://bedava.canadian-forum.com
kerimuysal
Yeni Üye
Yeni Üye
kerimuysal

En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion Empty
MesajKonu: Geri: En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion   En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2012 8:57 pm

Emeğinize sağlık ...

En iyi RPG oyunu Elder Scrolls IV: Oblivion
1 sayfadaki 1 sayfası