Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Call of duty black ops freeze (donma)

2 posters
YazarMesaj
CamperSilentx
Yeni Üye
Yeni Üye
CamperSilentx

Call of duty black ops freeze (donma) Empty
MesajKonu: Call of duty black ops freeze (donma)   Call of duty black ops freeze (donma) Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 10:08 pm

Merhaba , ben call of duty black ops almıştım . ilk aldığım Rus key di . sonra oyun multiplayerda 2 kere oynadıktan sonra donduğu için gidip dvd aldım . dvdde de aynı sorunla karşılaşıyorum sorun şu : oyunun single yada zombie sinde hiç problem yok . fakat multi açınca herhangi bi oyun mesela 2 kere tdm oynadım . 3. de durduk yerde donuyo :S her seferinde aynı olay . pc nin özellikleri oyun için yeterli . takılmadan çalışıyo fakat neden donduğunu anlayamadım . lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Teşşekürler....
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Call of duty black ops freeze (donma) Empty
MesajKonu: Geri: Call of duty black ops freeze (donma)   Call of duty black ops freeze (donma) Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 10:23 pm

Sanırım bu tip sorunlar ile karşılaşan ilk kişi siz değilsiniz. Oyunda teknik sorunlar var olduğu söyleniyor. Sizi donma dediğiniz sorunda buradan kaynaklanıyor sanırım.
Habere bir göz atın.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://bedava.canadian-forum.com

Call of duty black ops freeze (donma)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call of Duty: Black Ops
» Call of Duty: Black Ops'un detayları
»  Treyarch’ın Call of Duty: Black Ops iddiası
» 3 yeni Call of Duty
» Call of Duty 7 geliyor