Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özel Ders

2 posters
YazarMesaj
Blacksite34
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Blacksite34

Özel Ders Empty
MesajKonu: Özel Ders   Özel Ders Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:25 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] günümüz eğitim dünyasında vazgeçilmez olmuştur.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], öğrencilere yapılan bazı psikolojik deneyleri dikkate alarak
doğru eğitimi vermelidir. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulunan tüm web siteleri eğitimin ciddi bir iş olduğunu
unutmamalıdır.
Yapılan yeni araştırmalar bize göstermektedir ki; her insanın algı düzeyi ve öğrenme şekli birbirinden parmak izi gibi farklıdır. Öğrenme modelleri değişiklik gösterdiğinden, her öğrenciye
farklı eğitim metodlarıyla eğitim verilmelidir. Yapılan araştırmalar Türkiye'deki öğrencilerin genellikle kinestetik öğrenme modeline yatkın olduğunu gösteriyor.
Bu bilgiler ışığında hareket eden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] internet sitemiz öğretmenleri, birebir eğitimde mutlak başarıyı hedeflemektedir.
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Özel Ders Empty
MesajKonu: Geri: Özel Ders   Özel Ders Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 9:28 pm

Özel dersin sanal üzerinden ne kadar faydalı olabileceğini düşünmekteyim. Ama bulamamaktayım. Teşekkürler. Kolay gelsin.
Konu eğitim siteleri bölümüne taşındı.
https://bedava.canadian-forum.com
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Özel Ders Empty
MesajKonu: Geri: Özel Ders   Özel Ders Icon_minitimeC.tesi Tem. 01, 2017 8:39 pm

Bu siteye ulaşılamıyor

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ana makinesinin sunucu DNS adresi bulunamadı.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
https://bedava.canadian-forum.com

Özel Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» universiteozelders.com - Öğrencilerin özel ders dayanışması
» hemenozelders.net - Özel ders almanın kolay yolu !
» Özel ders almak veya vermek isteyenlerin adresi - hemenozelders.net
» Ders Cafe!
» Ders saatleri kısalıyor