Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Drew Barrymore'la aşka dair

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Drew Barrymore'la aşka dair Empty
MesajKonu: Drew Barrymore'la aşka dair   Drew Barrymore'la aşka dair Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:54 pm

O, kocaman gülümsemesiyle herkesin sevgilisi, yaramaz bir kız çocuğu...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Drew Barrymore... Çocuk oyuncu olarak dikkatleri çekmesi, hızlı gençlik yılları, uyuşturucu ve alkolden kurtulup kaliteli yapımlarda yer almak için kendisine verdiği sözler ve başarılarıyla uzun yıllardır hayatımızda o... Yeni vizyona giren, "gözden uzak olunca gönülden de uzak mı olunur" sorusunu irdeleyen 'Going the Distance' adlı filmiyle tekrar gündeme gelen sempatik oyuncu, Hollywood’da oyuncu ve yapımcı olmak, aşk ve ilişkilere dair yorumlarını, Marie Clarie ile paylaştı. İşte o konuşmadan bazı başlıklar...

Drew Barrymore, karnını tutarak kahkaha atıyor ve sesi adeta tavandaki avizelerden yankılanıyor. "Kontrol delisi ve hırs küpü olmaktansa kendi halimde olmayı tercih ederim" diyerek muzırca gülümsüyor. Los Angeles’taki ultra lüks SLS Otel’in penthouse’unda Hollywood’da popüler olmanın ve kalmanın kurallarından söz ediyoruz. Yüzükleri, bilezikleri ve başındaki tüylü tacıyla modern bir hippiyi andıran Barrymore’a herkesin kafasındaki film yıldızı imajına ters düştüğünü söylüyorum. Camdan dışarı bakarak sakin bir ses tonuyla; "Bir insanın niyeti ve hissettikleri bence imajından ve diğer her şeyden daha önemli... Zaten karşınızdakinin niyetini de hemen fark ediyorsunuz" diyor.

1995’te kurduğu Flower Films adlı şirketiyle 'Söz ve Müzik' ile 'Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar' gibi romantik komedilerin yanı sıra 'Karanlık Yolcuları' gibi bağımsız yapımların ve 'Charlie’nin Melekleri' gibi gişe rekoru kıran filmlerin yapımcılığını üstlenen Barrymore; "Bu şirketi, büyük işlere imza atmayı düşünerek kurmadım. Sadece hayal ettiğim ve beni etkileyen projeleri hayata geçirmek istedim. Oturup planlar yapmadım" diyor.

POZİTİF DÜŞÜNCE GÜCÜ
Drew Barrymore’un zorlu geçmişinin üstesinden gelebilmesinin temel nedenlerinden biri, olaylara pozitif yaklaşımı ve kötü günleri geride bırakmak için çok çabalaması. Pozitif düşünce gücü, tecrübesi ve zekâsıyla birleşince etkili bir koruma kalkanı oluşturuyor gerçekten de. Barrymore; "Her zaman merak etmişimdir. Nereden geldik ve nereye gidiyoruz? Neden böyle hissediyorum? Benim en büyük özelliğim hayatı dilediğim gibi yaşamam. Her şeyi olduğu gibi kabul ediyorum. Aşık oluyorum, sabah beşlere kadar eğleniyorum, seyahat ediyorum ve hiç düşünmeden anlık planlar yapıyorum. Bir arkadaşımın bana ihtiyacı olduğu zaman her şeyi bir kenara bırakıp onun yardımına koşuyorum" diyor.

'MUTLULUK KURALLARA BAĞLI DEĞİL'
Güzel yıldız son üç yıldır sadece yapımcılık ya da oyunculuk yapmakla yetinmedi. Aynı zamanda 'Whip It' isimli düşük bütçeli drama filmi ile ilk kez yönetmenliğe de soyundu. Barrymore, son yıllarda sadece işiyle haşır neşir olduğunu ve artık özel hayatına da zaman ayırıp belli bir denge kurmak istediğini söylüyor. Barrymore’un yaşadığı sorunlar, 'Going the Distance' isimli son filminde canlandırdığı Erin karakteri ile de örtüşüyor. Uzun mesafelerle sınanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmde Erin’in kariyeri ve aşkı arasında hayatını değiştirecek bir seçim yapması gerekiyor. Filmde Barrymore’un sevgilisini, gerçek hayatta da gelgitli bir aşk yaşadığı erkek arkadaşı Justin Long canladırıyor.

Long ile ilişkisi ne doğrulayan ne de reddeden Barrymore, "Biraz gizemli olmakta fayda var" dese de henüz birbirlerini tanıma aşamasında oldukları çok açık. "35 yaşında olmama rağmen eskisinden çok daha az şey bildiğimi büyük bir mutlulukla söyleyebilirim" diyor ve ekliyor; "Ama bunu kötü anlamda söylemiyorum. Yıllardır ilişkilerin nasıl yürüdüğünü çözmeye çalışıyorum. Bu konuda bildiğim tek şey, belli bir kuralın olmadığı. Zaten mutluluk birtakım kurallara bağlı olmamalı. Hayat bu şekilde işlemiyor."

'AŞIK OLUNCA ONUN KOKUSUNU SEVERSİNİZ'
Barrymore’a şu sıralar bir ilişkiden beklentilerinin neler olduğunu soruyorum. Duraksamadan; "Bol kahkaha" diye cevap veriyor. Ardından ona aşkın ne ifade ettiğini soruyorum, gözlerini kapatıyor ve düşünüyor. "Sanki birinin teni gibi çok güzel kokan bir şey" diyor ve şöyle devam ediyor: "Aşık olduğunuz zaman onun kokusunu da sevmeye başlıyorsunuz. Sevgilimden uzağa gideceğim zaman; 'Bu tişörtü beş gün boyunca giy, yanımda götüreceğim' diyorum". Barrymore aşkın ne demek olduğunu bilse de kafasının karışık olduğunu itiraf ediyor: "Aşk konusunda uzman değilim!"

'SEVGİLİMİN SESİNİ DUYMALIYIM'
Eski âşıklar kadar romantik olduğunu söyleyen güzel oyuncu, günümüzde ilişkilerin Twitter ve Facebook gibi siteler üzerinden yürütülmesini de bir türlü anlayamadığını dile getiriyor. Barrymore, karşısındakiyle yüz yüze konuşmak, el yazısıyla yazılmış mektuplarla küçük hediyeler almak ve sevgilisinin sesini duymak istiyor. "İçinde yaşadığımız teknoloji çağında birinin beni telefonla aramasını beklemek çok acıklı bir durum. Artık herkes mesajlaşıyor. Planlar bile mesajlar aracılığıyla yapılıyor. Açıkçası buna katlanamıyorum! Eski sevgilim Fabrizio (Moretti, The Strokes grubunun davulcusu) ile Sevgililer Günü’nde özel olarak birbirimizi için hazırladığımız hediyeleri verdik. Bu çok hoşuma giderdi. Herkese sevgilileri için kendi elleriyle hediyeler hazırlamalarını tavsiye ediyorum. Bu çok güzel bir jest" diyor.
https://bedava.canadian-forum.com

Drew Barrymore'la aşka dair
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Trendeko.com" Dekorasyona dair herşey..