Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows Phone 7 artık hazır!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Windows Phone 7 artık hazır! Empty
MesajKonu: Windows Phone 7 artık hazır!   Windows Phone 7 artık hazır! Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:12 am

Windows Phone 7 artık hazır! 20100905033438_windowsphone

Yüzbinlerce test saati, yapılan ve yapılacak yüzlerce reklam ve sonunda işletim sistemi hazır...

Microsoft'un mobil işletim sistemi piyasasındaki yerini belirleyecek önemli yazılım Windows Phone 7 sonunda hazır. Yazılım devi üretcilere Windows Phone 7'yi resmen göndermeye başladı.

Kendi yazılımlarını ve hizmetlerini Windows Phone 7 ile uyumlu hale getirmeleri için telefon üreticilerine gönderilen işletim sisteminde, birkaç tane de son dakika değişikliği gerçekleştirildi. Kişiler bölümünden, Facebook'ta arkadaşları filtreleme ve "beğen" tuşunun kullanımı getirildi. Bunun dışında kullanızı arayüzünde, kişi arama tuşu gibi çeşitliyenilik ve güncelleme var.

Microsoft, Windows Phone 7'nin inanılmaz test aşamalarından geçtiğini söylüyor. Windows Phone 7'yi test eden binlerce bağımsız yazılımcının katılımıyla, işletim sistemi yarım milyon saatten fazla çeşitli testlerle denenmiş.

Yeni işletim sisteminin Avrupa'da Ekim'de, Amerika'daysa Kasım ayı gibi piyasada olması bekleniyor.
https://bedava.canadian-forum.com

Windows Phone 7 artık hazır!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Phone 7
» Windows Phone 7'de Office Desteği
» Skype Windows Phone 7 söylentilerini yalanladı
» Windows Phone 7'ye Flash Desteği Gelecek
» Windows 7 artık her yere girecek!