Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Samsung Wave 723

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Yeni Samsung Wave 723 Empty
MesajKonu: Yeni Samsung Wave 723   Yeni Samsung Wave 723 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:46 pm

Yeni Samsung Wave 723 20100901052444_samsung

Samsung'un yeni bombası Wave 723 oldu!

Samsung'un yeni Wave modeli 723'ün özellikleri açıklandı... İşte Bada işletim sistemli son canavar.

Samsung'un, Bada işletim sistemi kullanacak telefonu Samsung Wave 723'ün özellikleri belli oldu. Bada'yı bilmeyen okuyucular için Samsung'un Linux tabanlı bir işletim sistemi olduğunu ve Samsung Wave serisinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Telefonun 3.2 inç'lik Süper AMOLED LCD ekranı ve 802.11n kablosuz alıcısı bulunuyor. 5 megapiksellik LED flaşlı kamerasının yanında telefon, Bada işletim sisteminin 1.1 sürümünü kullanıyor. Bada 1.1'in en önemli özelliklerinden biri, üretilen uygulamaların birçok değişik çözünürlüklü Bada kullanan cihazda rahatça çalışacak olması.

Bada 1.1 kullanan Samsung Wave 723'ün piyasaya ne zaman çıkacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.
https://bedava.canadian-forum.com

Yeni Samsung Wave 723
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akıllı telefon Samsung S8500 Wave
» Vodafone'dan Yeni HTC ve Samsung
» Samsung'a Yeni Bir Distribütör
» Samsung'un yeni tableti!
» Samsung HMX – H200