Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Android'i PC'nizde deneyin!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Android'i PC'nizde deneyin! Empty
MesajKonu: Android'i PC'nizde deneyin!   Android'i PC'nizde deneyin! Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:31 pm

Google'ın Android işletim sistemini, yeni bir cep almadan, PC'nizde deneyin. İşte bu işin kısa yolu.

Google'ın mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi Android'i denemek istiyorsanız Android'li yeni bir telefon
almak tek çözüm değil. İster uygulama geliştirmek amacıyla Android
platformunu yakından incelemek için olsun, isterse de yeni cep telefonu
almadan önce Android'in özelliklerini yakından test etmek için olsun
Google'ın işletim sistemini artık PC'nizde deneyebilirsiniz.

Google'ın Android Live adını verdiği bu özel uygulama Google Code üzerinden ücretsiz olarak
indirilebiliyor. Kurulum gerektirmeyen Android Live, CD'ye
yazabileceğiniz bir ISO dosyası olarak indiriliyor ve ardından PC'nizi
yeniden başlattığınızda artık bilgisayarınızda Android işletim sistemini
rahatlıkla test edebilirsiniz.

İşte Android'i PC'de denemenin yolu...

Google, merak edenlere ve denemek isteyenlere Android Live'ı test etmek için iki farklı indirme alternatifi sunuyor.

İsterseniz iki parça olarak ISO dosyasını indirebilirsiniz. Birincisi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], ikinci [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulunan dosyaları indirdikten sonra birleştirmek için kullanacağınız ücretsiz HJSplit programını da [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indirebilirsiniz.

Eğer dosyaları birleştirmekle uğraşmak istemiyorsanız, Android Live'ı tek parça olarak [url=http://code.google.com/p/live-android/downloads/detail?name=liveandroidv0.3 [mininova].torrent&can=2&q=]şu adreste[/url] bulunan torrent dosyası yardımıyla da indirmeniz mümkün.
Android'i PC'nizde deneyin! 20100819035027_android
https://bedava.canadian-forum.com

Android'i PC'nizde deneyin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni VLC'yi indirin, deneyin!
» DJ Studio Pro 7.1.7.2.1 (DJ programı deneyin)
» Turkcell 3G Servislerini Ücretsiz Deneyin