Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Youtube müzik dinle indir

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Youtube müzik dinle indir Empty
MesajKonu: Youtube müzik dinle indir   Youtube müzik dinle indir Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:44 pm

Youtube müzik video indir bilgisayarına dowload

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Youtube’de çok beğendiğimiz, bilgisayarımızda bulunmasını istediğimiz bir çok video var. Fakat çoğu kişi bu videoları inidirken sorun yaşar. Youtube’deki videoları indirmek için birçok program ve tarayıcı eklentisi mevcuttur. Daha öncede bunlardan bazıların anlatmıştım. İşte o yöntemlerden biri daha:.
Normalde sınavlardan dolayı vakit bulup blogla ilgilenemiyorum bu aralar. Fakat özel bir istek nedeniyle bunu anlatmam gerekecekti. Bende blog için yazı olarak hazırlayıp herkesle paylaşayım dedim bu yöntemi. Çabuk yapmak içinde Photoshop kullanarak nasıl yapılacağını herkesin anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştım. Aşağıdaki adımları takip ederek Youtube’deki ve formatı Flv olan her videoyu bilgisayarınza indirebilirsiniz.

Bunun için gerekli olan adres bu : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

https://bedava.canadian-forum.com

Youtube müzik dinle indir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedava Müzik Dinle, Mp3 Dinle, Şarkı Dinle
» Delimp3.biz - mp3 dinle, mp3 indir
» Face'de müzik dinle, profiline ekle
» Youtube Müzik
» YouTube Videolari İzlemek İçin ve YouTube ve Diger Sitelere Direk Olarak Girme !