Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı Empty
MesajKonu: 6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı   6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:49 pm

6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı 94862

Milli Eğitim Bakanlığı, daha önce 6 Ağustos 2010'da açıklanacağını duyurduğu ilköğretim 6 ve 7. sınıf Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarını saat 17.00'de internet sitesinden açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) daha önce 6 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacağı duyurulan SBS sonuçlarına ilişkin çalışmaları tamamladı. Çalışmaların tamamlanması nedeniyle Bakanlık, sınav sonuçlarının 6 Ağustos yerine bugün açıklanmasını kararlaştırdı.

Sınava katılan öğrenciler MEB'in internet sitesinden TC kimlik numaralarını girerek sonuçları öğrenebilecek.

SBS'ye 6. sınıf öğrencileri 12 Haziranda, 7. sınıf öğrencileri de 6 Haziranda katılmıştı.

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://bedava.canadian-forum.com

6. ve 7. sınıf SBS sonuçları saat 17.00'da internetten açıklandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı
» A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı
» Küçük Ali sınıf atlıyor
» Saat Kaç?
» 2010 ÖSYS - YGS ve LYS tercih sonuçları 13 Ağustos