Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir okulda yaşanabilecek en dumur olaylar

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Bir okulda yaşanabilecek en dumur olaylar Empty
MesajKonu: Bir okulda yaşanabilecek en dumur olaylar   Bir okulda yaşanabilecek en dumur olaylar Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:05 pm

1-Zil çaldıktan sonra sınıfta uzun eşek oynayan 15 tane erkek öğrenci üst üstedir.Tam da tek mi çift mi diye sorulduğu zaman bayan coğrafya öğretmenini içeri girmesi ve Çİİİİft diye bağırması..

2-Sınavın en çetin yerinde sınıfta birinin telefonunun çalması.Yetmiyormuş gibi arkadaşın telefonu açması ve "Sınavdayım ben seni sonra ararım "demesi ve gülmekten sınavı yapamamak.

3-Uzun eşek oynarken ani bir hareketle pantolon yemiyomuş gibi boxerin de yırtılması oyunu ilgiyle izleyen 20 kadar kız öğrencinin çığlık atması ve bütün gün mağdur kişinin okulda cekedi beline bağlayıp dolaşması..

4-Kışın hep beraber eve gidilerken caddede buz tutan havuzun yanında durmak.Bazı cesaretli arkadaşların buz tutan havuza basmaları.Kızların çığlıklarından cesaretlenen arkadaşın buzun üstünde zıplaması ve buzun kırılması.Kışın caddedeki dükkanlara battaniye varmı diye sormak..

5-İstiklal marşı okunurken- tam da rüzgarlı havadır -bayrağın yanında dikilen görevli kız öğrencinin eteğinin rüzgardan uçması hatta yüzüne yapışması..İç çamaşırının rengini bütün okulun görmesi..

6-Derste sınıfa pencereden fare girmesi ve kantincilerin sandalyeyle fareyi avlamak istemeleri

7-Tek derdi bir sigarayı paylaşmak olan iki erkek öğrencinin aynı tuvalet kabininde müdür yardımcısı tarafından basılması..

8-hocanın sınav sonuçlarını açıklamak üzere sınıfa gelerek sırayla bütün notları okuması ve ardından ''aranızda adını yazmayan bir gerizekalı var o da 60 aldı hanginizin adı okunmadıysa odur'' demesi. sınıfta herkesin birbirine bakması ve ''hocam herkesin notu okundu sınıfta tam zaten gelmeyen yok'' diye açıklama yapılması. hocanın ''ee peki bu kağıt hangi salağın'' bakışlarının aniden hassiktiiir bu benim cevap anahtarım lan galiba paniğine dönüşmesi. akabinde eheh çocuklar bu cevap anahtarıymış zaten sınavları da ben okumadım kem küm diyerek uzaklaşması

9-İngilizce sınavında karışık kelimelerden cümle yapılmaktadır..

this/what/is/? olan sorunun İs this what? şeklinde cevaplanması..

10-Kokmaz diye sessizce salınan osuruğun leş gibi kokması ve kokuyu duyan sınıfın kim lan bu nidaları arasında kızarmamaya çalışılarak mal mal etrafa bakınmak ve hakkeaten kim yaptı ben değilim demek..

11-Bu bizzat başıma geldi..Arkadaşım sınavda bakmak için kitabı altına koymuştu..Tam hoca yanından geçerken kitabı gördü ve gerisi..

Oğlum bu ne??
kitap hocam
ne işi var senin altında??
hocam wallahi billahi hastayım üşüyorum sıra çok soğuk

demesi

12-Arka sırada yan taraftaki ten çorap giymiş oturan kızın bacaklarına bakarak çeşitli fanteziler kuran ergenliğinin baharındaki erkek öğrencinin tam da ereksiyon anında hoca tarafından sözlüye kaldırılması..

13-Pazartesi İstiklal marşı öncesi konuşma yapmak için kürsüye çıkan müdür yardımcısının fermuarının açık olması ve bunu fark eden ön sıradaki arkadaşın "Hojaam fermuarınız açııık diye bağırması" Asıl olayın hocanın hiç bozuntuya vermeden dükkanı kapatıp törene devam etmesi..
https://bedava.canadian-forum.com

Bir okulda yaşanabilecek en dumur olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu efsane oyun, artık okulda bir ders!
» İnegöl'deki olaylar kirli bir tezgah mı?
» Türkiye ve Osmanlı Tarihinden İbretlik Olaylar