Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sarışınlara satış yapmıyoruz

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Sarışınlara satış yapmıyoruz Empty
MesajKonu: Sarışınlara satış yapmıyoruz   Sarışınlara satış yapmıyoruz Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:42 pm

Genc ve guzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - "Su kucuk televizyonu almayi dusunuyorum, fiyati nedir ?" - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz.!" Genc kadin sinirlenir, evine gider, sac...inin rengini degistirir ve ertesi gun magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve: - "Su kucuk televizyonu satin almak istiyorum." der - "Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!" Kadin iyice sinirlenmistir, solugu bir kuaforde alir, bu defa koklu bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,goz rengine o tam bir esmer bombadir artik.. Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - "Su kucuk sevimli beyaz renkli televizyon ne kadar ???" - "Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz" - "Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, uc gundur kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!" - "Hanimefendi 3 gundur satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!"

Surprised
https://bedava.canadian-forum.com

Sarışınlara satış yapmıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara hp satış ve teknik servisi
» Satış ortaklığı ile para kazanmak
» Nintendo Türkiye'de Satış Rekoru Kırıyor
» İstanbul Hp Plotter Designjet Satış ve Teknik Servisi
» Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Başlangıç Rehberi