Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Makukula’da geri sayım

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Makukula’da geri sayım Empty
MesajKonu: Makukula’da geri sayım   Makukula’da geri sayım Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 12:34 am

Forvet transferi için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, rotayı tekrar Portekizli golcüye çevirdi. Makukula ile anlaşan yönetim, Benfica’ya da son bir teklif yaptı

Makukula’da geri sayım Makukula-da-geri-sayim-735345

Trabzonspor, forvet transferinde yeniden Portekizli golcü Ariza Makukula’yı gündemine aldı. Benfica’ya son bir teklifte bulunan yönetim, futbolcuyla ise el sıkıştı.
Teknik Direktör Şenol Güneş’in santrfor transferinde ısrarcı olması, yönetimin transfer arayışlarını hızlandırdı. Yurt dışı kampında oynanacak olan hazırlık maçlarına kadar yıldız bir oyuncuyu kadroya katmak isteyen yönetim, Kayserispor formasıyla geçtiğimiz sezon Süper Lig’de gol krallığı yaşayan Makukula için bonservisini elinde bulunduran Benfica’ya yeniden teklifte bulundu.
Öte yandan Rubin Kazan’da forma giyen Fatih Tekke de, yine gündeme geldi. Rus kulübünde fazla forma şansı bulamayan ve bu nedenle huzursuz olan tecrübeli golcünün bordo-mavili kulübe gelmeye sıcak baktığı iddia edildi.
Bordo-mavili yönetim, Beşiktaş’ın tecrübeli kanat oyuncusu Erhan Güven için de girişimlerini hızlandırdı. Güven’in Trabzonspor’u istemesi nedeniyle siyah-beyazlı kulüple bir kez daha görüşmeyi planlayan yöneticiler, bu oyuncu için alternatif arayışlarını da sürdürüyor.

Makukula’da geri sayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrı Parçacığı'na geri sayım
» Mozilla'dan Firefox 4 için geri sayım sitesi!
» İngiliz Times, 'Füze kalkanı projesinde geri sayım başladı'
» Yattara geri döndü
» Atarinin kurucusu geri dönüyor!