Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

XP Kullanıcılarına Kötü Haber...

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

XP Kullanıcılarına Kötü Haber... Empty
MesajKonu: XP Kullanıcılarına Kötü Haber...   XP Kullanıcılarına Kötü Haber... Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:26 pm

Üzerinden yıllar geçmiş olsa da, Vista ve Windows 7 adlı iki işletim sistemi yayınlanmış olsa da halen daha XP kullanıyorsanız, sizlere kötü bir haberimiz var...

Uzun yıllardır Microsoft işletim sistemi kullananlardansanız, bir şekilde Windows XP kullanmışlığınız da olmuştur. Kimi Windows kullanıcıları ise halen daha XP işletim sistemini kullanmaya devam ediyor. Microsoft, XP'den sonra Vista ve Windows 7 ismiyle iki işletim sistemi yayınlamış olsa da bu kullanıcıların XP inadı bugüne kadar bitecek gibi gözükmüyordu...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ne var ki firma, bugün itibariyle artık XP'nin SP2 (Service Pack 2) sürümüne daha fazla patch desteği, yani yama desteği vermeyeceğini açıkladı. Bu da demek oluyor ki Vista, XP SP2'nin tüm yama yayınlanma takvimini ele geçirecek. Microsoft ayrıca 2014'e kadar XP ile ilgili diğer servislerini de kapatacak.

XP Kullanıcılarına Kötü Haber...
1 sayfadaki 1 sayfası