Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fenerin uydurduğu GS fıkrası

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Fenerin uydurduğu GS fıkrası Empty
MesajKonu: Fenerin uydurduğu GS fıkrası   Fenerin uydurduğu GS fıkrası Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:02 pm

Hagi başarılar ile dolu bir yaşamın ardından günahları için cehennemde cezasını çektikten sonra cennete gitmiş.

Cennette Tanrı Hagi'ye etrafı gezdirmiş ve sonunda küçük, şirin bahçesinde soluk renkte bir Galatasaray bayrağı olan bir eve gelmişler.

Tanrı Hagi'ye; "Bu ev senin; değerini bil. Burada öyle herkese ev vermeyiz." demiş.

Hagi evin merdivenlerinden ikinci kata çıkarken biraz ileride devasa bir bahçenin ortasında, altınlarla süslenmiş mermerli bir yolu olan, çok şatafatlı, koskoca bir saray görmüş. Saraydaki balkonlarda ve bahçenin her yerinde de sarı-lacivert bayraklar ve Fenerbahçe armaları varmış.

Hagi Tanrı'ya; "Ben de çok başarılı bir sporcu idim. Galatasaray'da kaç şampiyonluk yaşadım sakat sakat oynadım, fedakarlık yaptım, hep başarılıydım. Milli takımın da vazgeçilmeziydim." demiş. "Neden benim evim Alex'inki gibi değil?" diye eklemiş.

Tanrı da gülmüş ve cevap vermiş:

- O ev Alex'in değil; Alex hala yaşıyor. O ev benim...
https://bedava.canadian-forum.com

Fenerin uydurduğu GS fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu da akıllı sarışın fıkrası