Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Recep İvedikten sözler

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Recep İvedikten sözler Empty
MesajKonu: Recep İvedikten sözler   Recep İvedikten sözler Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:53 pm

Benim DNA'mda Çalışmak Yok .. Kodum Bozuk !
Hayvanatın Tekisin Ya .. Hangi Mandıradan Aldık Seni Bilmiyorumki ..!!

Lan Zaten Pizzanın Tamını Getirdim Diyorum ! Promosyonunu Ben Yedin Diyorum! Derdin Ne Senin ?? Nedir Senin Derdin ??!!

Buraya Odaklan .. Bırçk Vırç Vıck Vucuk Nedir Bu ?

Ana Felsefe .. At Gibi Olacaksın .. Brrrşştt !! Brrşşştt !! Debinim Sinerjik ! Debinim Sinerjik !!

Uçağın Kaportasına Vurup "DEVAM ET !!" ..

Ya Bu Internette Çok Karı Kız Dolanıyp Diyolar .. O Doğrumu Yaa ??

Senin Kaporta Biraz Çürük Arkadaş .. Pertin Çıkmış .. Heee Ruh Güzelliğin İyidir Orayı Bilemem.. Geri Gelelim Ruhlar Alemindede Yaşamıosun .. YAni Dış Güzelliğinede Önem Veririm Ben Kadında .

"Evcil Hayvan Aranıyor."
- Benden Olurmu La ?? Hayvanım Ama Evcil Değilim .

Tiren Gibi Göreceem Express Kasa Burasu ! Anadolu Express i Gibi Görecem Hepinizi ! Bu ÇUF-ÇUF Diyecek Bu Böyle Yapacak ! Express i Görecem Ben !

Sanaaa .. Sana Kabaran Bişey Var ..

Ya Benim Japoncamda Çok İyi Haa .. ORAMA GOMA BURAMA GO !

Sturbucks ..
- Ne Arzu Etmiştiniz ??
- Bana Bitane Orelet Verirmisin Ordan ?

Uçak .. Ya Efenim Burda Böyle Yapacaz Yok Efenim Böyle Öne DOmalacaz .. Hiç Gerek Yok.. Uçak Düştümü Herkes Birbirine Sarılsın %90 Geberecez Yani.

Ton Gırandiventi Bitti Gitti Hadi La ??!!

Çekilsene Arkadaşım Kenara ??
- Ya Babanın Tarlasımı Burası Be ??!
- Senin Kafanı Levyeynen Kırarım Ha ! Levyeynen Kırarım KAfanı !!

Güzel Türkiyemizin İstanbulunda Bu KAdar Godoman Olduğunu Görmek Ensesi Kalın Olduğunu Görmek Beni Şaşırttı. Hepiniz İp Gibi Dizilmişiniz. Efendi Olun Adam Olun Lean ! "ALKIŞ"

Peki Ne Kadar Ücret İstiyosun ?
- 200 YTL + Sodexho + Akbil .. Ama Full Hee .. Full Akbil Metrobüs'e Felan Binecam

Olm Sivisnayf Ne Lan Böle ?? Sosyetik Adetler .. Böyle Alacan Domatesi Böyle Koyacan İşte. Böyle Yenir . AL

Yalnızlıktan Depresyona giren, bunalımdan kurtulmak için sosyal aktivitelere katılıp, imaj için saçlarının sarıya boyanması ile çıldıran ve en sonunda bir hayat arkadaşına (Keçi, adı Behlül) kavuşan Recep İvedik 3'ün aklıma kalan replikleri listesini yazayım. Böylelikle film hakkında konuşmaları okuyarak bir fikir edinmiş olursunuz.

Buyrun diyalogları;

- PlayBoy ikilim üst katta canım. Bak bugün kapıyı çalan 8. kadınsın, yemin ediyom birinizi içeri alırım, 28 yılın patlamasını yaşarım burda mahalle ayağa kalkar he. (Köylüsünün kızı yurttan kovulunca yanına sığınmak için kapıyı çalınca.)

- Leş gibi kokuttunuz burayı. Yanık külotlu çorap koktu bura ya. Terle karışık hamurumsu külotlu çorap koktu.

- Allaaaaahhh, Emel yaktın beni Emel. Bunca yıldır korktuğum şeyi aldın benden Emel. (Av partisinde arkadaşları tarafından netice kısmına saplanan saçmalar Hemşire Emel tarafından çıkarılırken)

- Bana mahallede ”Hüseyin Bolt Recep” derler. Burdan kaptırdımmı Edirneye kadar koşarım ben.

- Anammm hocam lütfen bunu benden uzak tut hocam kaldır hocam onu. Su aygırına tecavüz eden orangutan gördüm orda. (Depresyon nedeniyle gittiği üfürükçü hoca cin çıkartmaya kalkınca)

- 2009′un Güngören’inde avrupanın orta yerinde yayın kesiliyo ya. (Anten ayarını kırarak yapınca)

– O aşk filmi abi, bir kadınla bir erkek arasında geçiyor.
– Başka neyin arasında geçicek, dingil. [TV anteni bozulunca sokaktaki korsan CD.ciden film almak ister Issız Adam ve Maymun3 (Üç maymun aslında) önce korsan CD.leri alır, satıcı para isteyince korsan cd.lerin hırsızlık olduğu konusunda tarihi nutkunu çeker)

- Bir, ki, üç. Allah bastı kaçtı oldu ya.
– Sen tam bi hayvansın!
– Oldumu şimdi bu laf ya, oldumu şimdi böle bi ortamda yani.

– Boynumu ısırdı, kulağımı ısırdı. (Hastane salonunda beklerken saldırgan çocuğun annesinin şilayetleri)
– Olum neden annenin…
– Hırrrrr.
– Laaaynnnn!

– Sen ne iş yapıyorsun?
– Serbest iş erbabıyım ben.
– Hadi yaa.
– Serbestim ben. Rahat rahat böle rahant. Kebap yani ohh tın.

– Selamın aleyküm, bi kitap alacaktıkta. (Kütüphane görevlisine...)
– Nasıl bir kitap?
– Okumalık, okumalık yani kapağı olan, yazılı.
- Victor Hugo Sefiller? AA evet Hugo TV de oynardık, sevimli sefil kahraman.

- Benim 25 senelik bilgi açlığımı gidermezsen, senin 55 yıllık erkek açlığına şuracıkta gideririm. (Kütüphane görevlisi kadına bunu der ve çokça ödünç kitap alıp, onları işportada satıp, ev arkadaşına nuh nebiden kalma bir laptop alır)

- What’ss? What’s can i dooo? Sometimess hıh hıh hıhıhıh.

– Bu benim babam ya. (İlkçağ adamının resmine bakarak...)
– Değil o senin baban, Kıromagnum o. İlk insan gibi bişey.
– Tamam benim babamda kıroydu. Amcama da benziyor...

– Adım Recep İvedik. (Üniversitede derse girince Profesörü çıldırtır)
– Numaran ne?
– Numaram 10. Halı sahada hep 10 numara giyerim.
– Yavv sen kimsin evladım?
– Ben e şeyy student olarak gelmişem Kırgızistandan, gelmişem bu topraklara varmışham.

- Yani hocam, hayırlı bi yere varmıycak bunun sonu onu söyliyim. Bence duralım. (Çanak çömlek kursunda kilden yaptığı hamur erkeklik organına benzemeye başlayınca)
https://bedava.canadian-forum.com

Recep İvedikten sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ♥ Komik Sözler
» Recep İvedikçiler buraya
» Twitter gündeminde yine Türkler (What is Recep Bey?)
» Cevahir'in Ulvi'ye Söylediği Sözler
» [Dosya Yükle] Recep İvedik 6 - Sansürsüz - 1080p