Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Osman Pamukoğlu kaza geçirdi

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Osman Pamukoğlu kaza geçirdi Empty
MesajKonu: Osman Pamukoğlu kaza geçirdi   Osman Pamukoğlu kaza geçirdi Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:31 am

Pamukoğlu'nun kullandığı otomobil, menfeze düştü.

Osman Pamukoğlu kaza geçirdi 90899

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı, emekli general Osman Pamukoğlu'nun kullandığı otomobilin Yeniçağ-Mengen kara yolunda menfeze düşmesi sonucu Pamukoğlu ve eşi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Bolu'dan Zonguldak istikametine giden Osman Pamukoğlu idaresindeki 06 EE 08 plakalı otomobil, Yeniçağ-Mengan kara yolu Babahızır köyü yakınlarında menfeze düştü.

Pamukoğlu, eşi ile geçirdikleri kazanın ardından sağlık durumunun iyi olduğunu; eşinin ise ayağında çatlak tespit edildiğini ve belinin incindiğini söyledi.

YİNE AYNI YER

Pamukoğlu ve eşinin kaza geçirdiği otoyolda 8 Haziran günü 3 profesör yine trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

Ankara'dan İstanbul istikametine gitmekte olan ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde görevli Prof. Dr. Ahmet Hızal, Prof. Dr. Asuman Efe ve eski İGDAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Necdet Aral'ın içinde bulunduğu otomobil, Yeniçağ Kavşağı'na iki kilometre kala yoldan çıkarak takla atmıştı.

Prof. Dr. Ahmet Hızal ve Prof. Dr. Asuman Efe kaza yerinde hayatını kaybederken, Prof. Dr. Necdet Aral kaldırıldığı hastanede tüm çabalara rağmen kurtulamamıştı.

MÜTHİŞ İDDİA

Üç profesörün hayatını kaybettiği kaza sonrasında Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer, olayla ilgili bir okur mektubunu gündeme taşırken, büyük bir ihmal iddiasını da ortaya atmıştı.

Bayer konuyla ilgili okur mektubunu köşesine şöyle taşımıştı:

"Okurumuz Kerim Karakaya (kkarakaya@tr.net) köşemizden “Ben de bu yolda ölüyordum” diyor. Anlatıyor:

“3 profesörün haberini okuyunca ürperdim. Haberde aşırı süratten otomobilin savrulduğu yazıyor. Aynı yerde 23 gün önce ölümden döndüğüm için mutluyum. O gün yine yağış vardı. Yolun sol şeridinde gider iken araba aniden, taşın suya çarpıp zıpladığı gibi zıpladı. Metrelerce savruldum ama şanslı idim ki araba takla atmadı. İki yolun orta kısmında biriken yağmur suları o kısımda otoyola akıyor ve belli olmuyor. Birkaç santim kalınlığındaki suya araba süratle vurunca yastık oluşuyor. Bir an önce tedbir alınmassa daha çok kaza olur.”
Peki bu durumun sorumlusu kimdir, karayolları mı?"
https://bedava.canadian-forum.com

Osman Pamukoğlu kaza geçirdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Obama, Internet'i Ele Geçirdi!
» Osman Baydemir için ölüm emri
» Pakistan'da kaza 30 ölü
» 'Mini'ler kaza nedeni!
» Arabanız kaza yaptı ne yaparsınız? Ya sarışın kadın ne yapar?