Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oynahemen.com

4 posters
YazarMesaj
PcKoliq
Yeni Üye
Yeni Üye
PcKoliq

Oynahemen.com Empty
MesajKonu: Oynahemen.com   Oynahemen.com Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 5:00 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dediğimizde aklımıza bir çok site gelmekte fakat bu sitelerin çoğunda sadece oyunumuzu oynarız, vakit geçiririz ve siteden ayrılırız. Oynahemen isimli sitede ise amaç [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oynayarak skorlarımızı kaydetmek ve en yüksek skorları elde ederek diğer oyuncularla bir rekabet ortamı oluşturmaktır. Site içerisinde 4000+ adet [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulunmaktadır. Ayrıca üyeler arası mesajlaşma, mesaj panosu ve bir çok özellik bulunmaktadır. Oynahemen; oyun, skorlar ve sosyal site anlayışını birleştirerek kaliteli bir platform oluşturan alanında öncü sitelerden birisidir.
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Oynahemen.com Empty
MesajKonu: Geri: Oynahemen.com   Oynahemen.com Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 8:12 pm

Teşekkürler! Başarılar...
https://bedava.canadian-forum.com
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Oynahemen.com Empty
MesajKonu: Geri: Oynahemen.com   Oynahemen.com Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 1:07 am

teşekkürler

Armoured Assault oynadım seviyorum savaş oyunlarını
Static
GOLD Üye
GOLD Üye
Static

Oynahemen.com Empty
MesajKonu: Geri: Oynahemen.com   Oynahemen.com Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 10:19 pm

ben bilgisayar başında daralırsam hemen flash oyunlara saldırıyorum

Oynahemen.com
1 sayfadaki 1 sayfası