Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İsrail askerleri bunu da yapmış!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

İsrail askerleri bunu da yapmış! Empty
MesajKonu: İsrail askerleri bunu da yapmış!   İsrail askerleri bunu da yapmış! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 10:15 pm

İsrail askerleri bunu da yapmış! 141508

Gazze'ya yardım götüren gemilerden gözaltına alınan Hasan Köse kredi kartı ekstresini kontrol ettiğinde şok oldu.

İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırısı sırasında gözaltına alınan Mersinli Hakan Köse, İsrail askerlerinin kredi kartıyla alışveriş yaptığını iddia etti.

Tarsuslu Hakan Köse, Gazze'ye yardım götüren "Defne Y" isimli gemide elektrik teknisyeni olarak görev yapıyordu.

Saldırı sırasında gözaltına alınıp eşyalarına İsrail askerleri tarafından el konuldu.

Köse, İstanbul'a döndüğünde el konulan kredi kartını iptal etmek için bankaya başvurdu. Ancak bankadan hiç beklemediği bir cevap aldı.

2 Haziran'da Türkiye'ye dönen Köse'nin kredi kartıyla 3 Haziran'da Kudüs'ten 62 dolarlık alışveriş yapıldığı belirlendi.

"İsrail ordusunun yaptığı davranış hırsızlıktır" diyen Hakan Köse, İsrail hükümeti hakkında tazminat davası açacağını söyledi.
https://bedava.canadian-forum.com

İsrail askerleri bunu da yapmış!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komutanlara söyleyin askerleri öldürtmesinler
» Herkes bunu konuşuyor - kendini ikiye bölen kız
» Bakanlığı hobi olarak yapmış!
» İsrail'e halterde darbe
» İsrail uçağına geçiş yok!