Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Disklere Süper Hızlı USB 3.0

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Yeni Disklere Süper Hızlı USB 3.0 Empty
MesajKonu: Yeni Disklere Süper Hızlı USB 3.0   Yeni Disklere Süper Hızlı USB 3.0 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 8:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Verbatim Yeni Masaüstü ve Taşınabilir Sabit Diskleri Süper Hızlı USB 3.0 ile Birleştiriyor.

Verbatim yeni üreteceği masaüstü ve taşınabilir sabit disklerin içine USB 3.0 yerleştiren ilk üreticilerden biri olarak harici sabit diskler için yeni bir standardın başladığını müjdeliyor.USB 3.0 mevcut USB 2.

Verbatim yeni üreteceği masaüstü ve taşınabilir sabit disklerin içine USB 3.0 yerleştiren ilk üreticilerden biri olarak harici sabit diskler için yeni bir standardın başladığını müjdeliyor.USB 3.0 mevcut USB 2.0 bağlantı ile karşılaştırıldığında 4.8Gbit/sn’lik veri aktarım hızıyla on kat daha hızlı veri aktarım performansı sağlıyor. Ulaşılabilir en yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanarak yüksek boyutlu dosyaları aktarmak isteyen hem ev hem de ofis tabanlı kullanıcılar için oldukça ideal. Verbatim USB 3.0 masaüstü sabit disk kesintisiz USB 3.0 bağlantı için PCIe kartı ile donatılmış olarak geliyor. Verbatim USB 3.0 masaüstü ve taşınabilir Store 'n' Go Sabit Diskler şimdi 179 TL KDV dahil (1TB masaüstü sürücü) ve 159 TL KDV dahil (500GB taşınabilir sürücü) fiyatlarla mağazalarda satışa sunuluyor.

USB 3.0 Taşınabilir Store ‘n’ Go Sabit Sürücü

• 6.35cm (2.5 ") formatında
• 4,8 Gbit/sn’lik transfer oranıyla süper hızlı - USB 2.0 dan 10 kat daha hızlı
• 500GB gümüş renkli, 1TB’lık ise siyah renkli
• YEŞİL DÜĞME enerji tasarruf yazılımı
• Nero BackItUp & Burn Essentials Yazılımı
• USB 2,0 host cihazlar ile uyumlu yüksek hıza sahip USB
• Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.1, Linux (Kernel 2.6.31) veya daha yüksekleri ile çalışır.

500 GB’lık sürümü sadece 127mm x 82mm x 20mm boyutunda ve yaklaşık 165 gram ağırlığında, Verbatim'in süper hızlı USB 3.0 Taşınabilir Store 'n' Go Sabit Disk’i bir avuç içine sığan ebadıyla bayanların el çantasında veya beylerin ceketlerinde kolaylıkla taşıyabileceği çok kullanışlı bir konfor sağlar. Veri ve güç bağlantısını birleştiren tek kablo çözümü bir ayrı bir güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırır. Sabit sürücü her zamanki gibi, 24 ay garantilidir.

USB 3.0 Masaüstü Sabit Sürücü

• 8,89 cm (3,5 inç) formatında
• Sabit sürücü ile birlikte USB 3.0 PCIe kartı (opsiyonel)
• 4,8 Gbit/sn’lik transfer oranıyla süper hızlı - USB 2.0 dan 10 kat daha hızlı
• 1TB ve 2TB kapasiteli
• YEŞİL DÜĞME enerji tasarruf yazılımı
• Nero BackItUp & Burn Essentials Yazılımı yüklü
• USB 2,0 host cihazlar ile uyumlu yüksek hıza sahip USB
• Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.1, Linux (Kernel 2.6.31) veya daha yüksekleri ile çalışır.

Verbatim'in yeni USB 3.0 Masaüstü Sabit Sürücü’sü bilgisayarında USB 3.0 bağlantı portu olmayan tüketicilerin USB3.0’ın hızındaki 10 kat artıştan istifade edebilmeleri için PCIe kartı ile donatılmış bir seçeneğe de sahip. Sürücü 202mm x 114mm x 40mm boyutunda, ağırlığı yaklaşık 1 kg ve 24 ay garantili.

Back-up, Burning ve Enerji Tasarruf Yazılımı

Hem Masaüstü hem de Taşınabilir USB 3.0 sabit disklerde iki tane yazılım paketi vardır.

Nero BackItUp ve Burn Essentials, sadece tek parça halindeki yazılımda üç önemli fonksiyonu birleştirir: kullanıcılar tüm dosya ve klasörleri düzenli olarak Backup almanın yanı sıra fotoğrafları, videoları veya CD, DVD ya da Blu-ray Disc içinde yer alan diğer veri içeriğini yakabilirsiniz ve Nero RescueAgent ile hasarlı dosyaları kurtarabilirsiniz.

YEŞİL DÜĞME yazılımı enerji tüketimini azaltır. Verbatim Store `n` Go programlanmış zamanlama ayarıyla otomatik olarak ya da kullanıcı tarafından manuel olarak masaüstündeki YEŞİL DÜĞME üzerine tıklanmasıyla uyku moduna geçerek sürücünün kullanım ömrünü uzatır.

Verbatim EUMEA HDD İş Geliştirme Müdürü Kai Miroschnik; "Müşterilerimiz için en iyi performansı ve eksiksiz olarak birlikte çalışabilirliği sağlayacak ilk USB 3.0 uyumlu ürünlerimizi tanıtmaktan son derece heyecanlıyız" dedi. Ve "Sabit disk pazarının lideri olarak tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan, verileri depolarken ve transfer ederken Süper Hızlı 3.0 bağlantı yeniliğinin dikkate değer bir deneyim imkanı ve kolay kullanım seçeneği sunduğumuz için mutluyuz.”diye ilave etti.
https://bedava.canadian-forum.com

Yeni Disklere Süper Hızlı USB 3.0
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Google: "Süper hızlı internet"e yeni site...
» Vodafone'dan yüksek hızlı yeni Vodem!
» Yeni süper güçlerin aya araç gönderme yarışı
» Toshiba'dan en hızlı SD kart!
» Dünyanın en hızlı işlemcisi!