Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nokia C7

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Nokia C7 Empty
MesajKonu: Nokia C7   Nokia C7 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 10:52 pm

Symbian^3 ile donatılmış akıllı telefonlar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. İşte N8’in ardından ortaya çıkan ikinci model olan Nokia C7.

Dünya mobil işletim sistemi piyasasının önemli bir yüzdesi bilindiği üzere Symbian'ın elinde. Yeni bir yapılanmaya giden emektar mobil işletim sisteminin, bu bağlamda piyasaya sunduğu en yeni sistem Symbian^3. İlk olarak Nokia N8'de görme fırsatı bulduğumuz Symbian^3'lü akıllı telefonlar serisine bir yeni üye daha eklenecek gibi görünüyor. Yeni telefonun adı Nokia C7.

Nokia C7 Nokia_c7_haber11276265756

Fransa'da fotoğraflanan ve Nokia'nın 2010 yılı için düşündüğü telefonların bir şeması olarak ifade edilen bir görsel ortaya çıkmıştı. Bu görselde ekonomik telefonlar sınıfının en üst düzey üyesi konumunda C7 görünüyordu. Ortaya çıkan C7 söylentileri de bu durumu doğrular nitelikte. Symbian^3 işletim sistemine sahip olacağı iddia edilen telefonun diğer ayrıntıları ise şöyle sıralanmış;

- Symbian^3

- Otomatik odaklamalı ve çift led flaşlı 8 MP kamera

- Yüz tanıma

- 3.5 inçlik kapasitif dokunmatik ekran

- Çoklu dokunmatik ekran desteği

- Stereo hoparlör

- GPS, Wi-Fi, HSPA

Nokia C7 Nokia_c7_haber21276265778

Nokia C7 Nokia_c7_haber31276265800

Nokia C7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics