Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha Empty
MesajKonu: Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha   Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:55 pm

Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha 134172

İnternet habercileri artık Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü adım adım izleyebilecek. Gül ilk adımı attı ve 2 siteyi geziye davet etti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, internet medyasına verdiği önemi bir ilke imza atarak ortaya koydu. Gül, yurt dışına yapacağı resmi geziye ilk kez internet medyasını da davet etti.

İnternet medyası açısından bir ilk yaşanıyor. Cumhurbaşkanı Gül'ün pazar günü Güney Kore'ye yapacağı ziyareti ilk kez internet medyası da resmi davetli sıfatıyla izleyecek.

Gül'ün davetli listesine giren ilk haber sitesi ise İNTERNETHABER ile HABERTÜRK oldu... İnternethaber Genel Yayın Yönetmeni Hacer Alkan ile Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Gülin Yıldırımkaya, Gül'ün davetlileri olarak Güney Kore programına katılacak.

SIRADA DİĞER HABER SİTELERİ VAR

Özel uçağına ilk kez internet medyasını alacak olan Abdullah Gül, bunun devamını da getirecek. Bundan böyle Gül'ün resmi gezilerine internet medyasından da mutlaka temsilciler davet edilecek.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, bu pazar başlayacak olan Güney Kore gezisi ise 3 gün sürecek... Bu gezi internet medyasına resmi düzeyde tanınma yolunda önemli bir yol açmış olacak. İnternet Medyası, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan da bu yolda bir adım atmasını bekliyor...
https://bedava.canadian-forum.com

Cumhurbaşkanı Gül'den bir ilk daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cumhurbaşkanı Gül: Balkanları, dostluğun merkezi haline getirelim
» İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hamid Baghaei "soykırım" dedi
» LCD TV’ler Daha Da Coşacak
» DVD'den 27 kat daha fazlası!
» PS3 hack'ine bir şok daha!