Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Referandum seçmen listelerinde isminiz var mı

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Referandum seçmen listelerinde isminiz var mı Empty
MesajKonu: Referandum seçmen listelerinde isminiz var mı   Referandum seçmen listelerinde isminiz var mı Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:42 pm

12 Eylül halkoylaması seçmen listeleri askıya çıktı
Anayasa değişikliği paketi ile ilgili 12 Eylül'de yapılacak halkoylaması için listeler, bugün muhtarlıklarda askıya çıkartıldı.

Listeler 22 Haziran tarihinde seçim kuruluna teslim edilecek.

12 Eylül'de yapılacak halkoylaması için sandık seçmen listeleri, Maltepe'deki muhtarlıklarda askıya çıkartıldı. Yetkililer, oy kullanacak olanların yer aldığı listede kimlik bilgilerinde değişiklik olanların, adres bilgileri yanlış olanların veya listede yer almayanların Nüfus Müdürlüğü'ne giderek gerekli düzeltmeyi yapmalarını istedi.

28 Haziran son gün
28 Haziran, muhtarlık bölgesi askı listelerine ve yurtdışı seçmen kütüğüne yapılacak itirazların karara bağlanmasının son günü. 3 Temmuz'da muhtarlık bölgesi askı listelerindeki ve yurtdışı seçmen kütüğündeki değişiklikler işlenerek, seçmen kütükleri kesinleşecek. 11 Ağustos'ta ülke genelinde sandık kurullarının oluşum işlemleri tamamlanacak. 5 Eylül'de de referandum için propaganda ve yasaklar başlayacak. Yasaklar saat 24.00 itibariyle sona erecek.

SEÇMEN LİSTESİNDE İSMİNİZ VAR MI-TIKLA ÖĞREN
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://bedava.canadian-forum.com

Referandum seçmen listelerinde isminiz var mı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mısır'da referandum
» Referandum'da ilk oy 3 Ağustos'ta
» Referandum oyunuz ne olacak?
» İşte son referandum anketi
» Bir referandum işte böyle geçti