Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti!

YazarMesaj
ZaLiM
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
ZaLiM

Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti! Empty
MesajKonu: Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti!   Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti! Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 8:36 pm

Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti! 520366_detay

Alman Tüketim Bakanı, Facebook'un Avrupa yöneticisiyle yaptığı görüşmenin ardından Facebook hesabını kapatma kararı aldığını açıkladı

Facebook'a Almanya'dan yeni bir darbe daha. Fakat bu defaki belki de en büyüğü oldu. Almanya'nın Tüketim Bakanı Ilse Aigner, Facebook Avrupa Politika Direktörü Richard Allen ile yaptığı görüşmenin ardından, Facebook üyeliğini sona erdireceğini açıkladı.

Buna sebep olarak Facebook'un geçtiğimiz günlerde devreye soktuğu yeni güvenlik ayarlarının yeterli olmamasını gerekçe gösteren Alman Bakan, "Üyeliğimi sona erdireceğim. Fakat önce tüm arkadaşlarımı bundan haberdar edeceğim" dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Almanya Tüketici Birlikleri, Facebook'un yeni güvenlik ayarları nedeniyle protesto başlatmış ve Facebook hesaplarını dondurma veya kapatma kararı almıştı. Bu karardan sonra gelen son veriler, tüm dünyada Facebook'un yeni güvenlik ayarlarına yönelik gelen tepkilere rağmen sadece 27 bin kişinin Facebook hesabını kapattığını göstermişti.

Fakat Almanya'da bakan düzeyinde yaşanan bu son gelişmenin özellikle Alman Facebook kullanıcıları üzerinde büyük bir etkide bulunması bekleniyor.
https://bedava.canadian-forum.com

Alman Tüketim Bakanı, facebook'tan istifa etti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oğlu çeteye takılan CHP'li istifa etti
» Alman gazetesi Bild üç boyutlu çıktı
» Alman ilaç firmasından ilginç araştırma
» Taliban, Dine hakaret yasasına muhalif bakanı öldürdü
» Alman havalimanlarında ilk çıplak tarayıcı