Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vista Zaman Kaybıydı!

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Vista Zaman Kaybıydı! Empty
MesajKonu: Vista Zaman Kaybıydı!   Vista Zaman Kaybıydı! Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 12:13 am

Microsoft'un başındaki isim, firmanın CEO'su Steve Ballmer, Windows 7'den bir önceki işletim sistemleri Windows Vista için oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bakın Ballmer ne dedi...

Dünya çapında ünlü bir firmanın CEO'sunun, seneler önce piyasaya sürdüğü bir ürün için "Zaman kaybıydı" diye açıklama yaptığını daha önce duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız, bir ilk ile karşı karşıyasınız. Zira Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer, Windows Vista işletim sistemi için şunları dedi:

"Binlerce geliştiricinin inovasyonlarına ve saatlerine üzülüyorum. Vista'ya gereksiz görevler yükledik. Üzerinde çok çalıştık fakat ısrarımız ve tutumumuz yanlıştı. Sonuç olarak diyebilirim ki; Vista tam bir zaman kaybı oldu bizim için".

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ballmer'ın bu sözleri bilişim dünyasında taşları yerinden oynatabilecek mi bekleyip göreceğiz. Vista'nın kendisi halen daha birçok sistem tarafından tercih ediliyorken, Ballmer'ın bu açıklamasını bilişim uzmanları; "Firmanın gözünün ne kadar yükseklerde olduğunun bir kanıtı" olarak yorumluyor.

Windows 7 ile büüyk bir çıkışa geçen Windows işletim sistemi serisi, Vista ile ilgili gelen tepkileri bertaraf etmiş durumda. Firma şimdi Windows 7 ve geleceği hakkında planlamalar yapıyor.

Vista Zaman Kaybıydı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En son ne zaman ...?
» Sen ne zaman öleceksin?
» Windows 7 ve Vista HD DuvarKağıdı
» Vista'nın hasarı onarıldı!
» Dünya ne zaman yok oluyor?