Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bing Maps'e Ses Desteği!

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Bing Maps'e Ses Desteği! Empty
MesajKonu: Bing Maps'e Ses Desteği!   Bing Maps'e Ses Desteği! Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 10:16 pm

Microsoft'un popüler arama motoru Bing, harita servisine şimdi de ses desteğini ekledi. Bing Maps, yeni özelliği sayesinde kullanıcıyla ses yoluyla etkileşime girebiliyor.

Microsoft, Bing'i son sürat geliştirmeye devam ediyor. Firmanın son eklentisi ise, özellikle Bing'i mobil platformda kullananların bir hayli işine yarayacak gibi gözüküyor. Bing'in harita servisinin artık sesli yönlendirmesi desteği var. Windows Mobile 6.x (6 ve sonrası) mobil işletim sistemleri için kullanılabilir olacak olan yenilik, ses ile komut, sesli anlatım gibi özellikler içeriyor.

Bing Maps'e Ses Desteği! Bingw1273964494

Bing Maps şimdi Navigate butonu aracılığıyla, size dilediğiniz rotayı çiziyor ve bu rotayı sesli olarak tarif edebiliyor. HTC HD2, Motorola Q9c gibi akıllı telefonlarda test edilen özellik, olumlu tepkiler de almayı başardı. Microsoft ayrıca Bing'in Windows Mobile işletim sistemi için mevcut olan anasayfasında da tasarım değişikliklerine giderek, daha kullanışlı bir hale getirdiklerini belirtti.

Bing Maps'e Ses Desteği!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Phone 7'de Office Desteği
» Bing, Google geçebilir mi?
» MHP'li vekilden Kürtçe desteği
» Windows Phone 7'ye Flash Desteği Gelecek
» Bing'de yenilik