Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chrome OS yakın!

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Chrome OS yakın! Empty
MesajKonu: Chrome OS yakın!   Chrome OS yakın! Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 9:37 pm

Büyük firma Chrome işletim sistemi kullanan cihazlarını, yakın bir zamanda tanıtmaya hazırlanıyor...

Chrome OS yakın! 20080330010726
Firma, Computex için heyecanlı...

Acer, Google Chrome işletim sistemini kullanan cihazlarını iki hafta sonra 1 Haziran'da başlayacak olan Computex'de tanıtacak. Acer'ın ne gibi cihazlarda Chrome işletim sistemi kullanacağı merak konusu.

Başka bir merak konusu ise Chrome ve Android işletim sistemlerinin bütünleşeceklerse nasıl bütünleşecekleri. Google CEO Eric Schmidt bu ürünlerin eninde sonunda birleşeceğini söylemişti ancak zaman vermemişti. VentureBeat ise Android'in dokunmatik ekranlar için uygun hale getirilmesinden dolayı, tabletlerde şimdilik Android kullanacağını düşünüyor.

Chrome işletim sistemi 2010'un ikinci yarısında yayınlanacaktı ancak Acer'ın ürünlerinin bu yılın sonuna kadar satışa sunulmama ihtimalleri yüksek.

Chrome OS yakın!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En yakın arkadaşı gibi!
» İnsana en yakın test mankeni
» Facebook'ta ilişkilere yakın takip dönemi
» Yeni MSN portalı ile sosyal ağlar daha yakın!
» Çok ucuz Chrome'lu Bilgisayar