Bedava Canadian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bedava Canadian Forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Televizyon Google ile değişecek!

YazarMesaj
Dark Death
ForumdiziniAdmin
ForumdiziniAdmin
Dark Death

Televizyon Google ile değişecek! Empty
MesajKonu: Televizyon Google ile değişecek!   Televizyon Google ile değişecek! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:20 pm

Televizyonlar ve uydu alıcılar Google ile değişiyor! İşte yakında açıklanacak Google projesi...

Televizyon Google ile değişecek! 20100506193200
Cep telefonlarından çoktan çıktı

Google'ın Android işletim sistemi farklı platformlar üzerinde yayılmaya hazırlanıyor.

Akıllı cep telefonlarında büyük başarı yakalayan; geliştiriciler ve tüketiciler tarafından beğenilen işletim sistemi farklı tüketici elektroniği ürünlerinde de karşımıza çıkacak.

Google'ın televizyonlar için Android yazılım platformunu bu ayın sonunda San Francisco'daki konferansta açıklaması bekleniyor. Google bu yazılım platformu için bir uygulama tabanı birikmesini stiyor, işte bu yüzden de acele ediyor.

Televizyonlarda ve uydu alıcılarda Android işletim sistemi nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

Televizyon Google ile değişecek!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Televizyon dizilerini google arayacak
» Google televizyon ve interneti birleştirecek
» Google Yazılışı , Google Hizmetleri , Google Hakkında , Google Anlamı
» Televizyon Reklam
» Bu televizyon ile vuvuzela derdine son!